Comfortline jant+lastik 1400 tl alınır mı?

Selam hocam

17 " Dijon a gecmek istiyorum

Comfortline Dover jant + goodyear effigrip 4 kanal 2019 polonya uretimi 8.000 km civari kullanilmis uzerinde lastiklerim var

Jantlar 2014 model 55.000 km civarinda araç üzerinde su an

2.200 tl (jant + lastik takim)

İstanbul dayım

Ilgilenirseniz

Selam hocam

17 " Dijon a gecmek istiyorum

Comfortline Dover jant + goodyear effigrip 4 kanal 2019 polonya uretimi 8.000 km civari kullanilmis uzerinde lastiklerim var

Jantlar 2014 model 55.000 km civarinda araç üzerinde su an

2.200 tl (jant + lastik takim)

İstanbul dayım

Ilgilenirseniz
Hocam sonunda bombanın pimini çektiniz.  :D

Hocam sonunda bombanın pimini çektiniz. [emoji3]
Hahaha valla öyle oldu

Gereksiz masraf diyorum burada dijon ve durbanlari görünce tekrar kurtlaniyorum

Foruma jant fotosu yüklemek yasak olsun

Hahaha valla öyle oldu

Bugün çektim kışlıklar cıktı Yazlık lastiğe Geçtik ama 19 pretoria üzerinde olunca depoya koydum 18 sebringlerimizi.
34bb99caabcb0f4915b9064e09ed32e1.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hahaha valla öyle oldu

Aynı durumdayım, 

Hita jant + hiç kullanılmamış fabrika çıkış yazlık dunlop larım var. Acaba yazlıklara değişime gitmeden hiç kullanmadan satsam mı diye sürekli kendi kendime evet-hayır oynuyorum. 

@Ugur.974 hocam ilginiz için teşekkür ederim lakin dediğim gibi kararımı henüz veremedim çünkü satarsam 18 ebata geçmeyi düşünüyorum, o da yaydı, lastikti bir dolu masraf açacak başıma. 

Yine de teşekkür ederim. 

@tiesay sorun değil Bizim evde 2 adet golf var bendeki Hita Hanımdaki Dover , Lakin ben Hitaları daha çok yakıştırıyorum o yüzden hanımın arabasının jantlarını değiştireyim diye düşünmüştüm o aracın lastiklerininde değişmesi gerekiyor aslında tam zamanı diye geçmişti aklımdan o yüzden sordum. Asıl ben teşekkür ederim.

@tiesay sorun değil Bizim evde 2 adet golf var bendeki Hita Hanımdaki Dover , Lakin ben Hitaları daha çok yakıştırıyorum o yüzden hanımın arabasının jantlarını değiştireyim diye düşünmüştüm o aracın lastiklerininde değişmesi gerekiyor aslında tam zamanı diye geçmişti aklımdan o yüzden sordum. Asıl ben teşekkür ederim.
Dover benim de hoşuma gitmiyor, daha doğrusu 16 ebatta hita çok güzel görünüyor gözüme, durban ın küçüğü gibi. 

Umarım kısa zamanda içinize sinen bir jant bulursunuz. 

Dover genelin sevmediği tercih etmediği bir jant olunca yerin gelince bu fiyatlara kadar inebilir, ama şuanki piyasa şartlarında fiyat çok uygun bu yüzden dikkat etmek gerekebilir. O şehirde bir tanıdığınız varsa onun aracılığı ile almanızı tavsiye ederim. Facebook golf 7 club gurubunda da 1500 tl ye ilan görmüştüm lastikli 2015 üretimdi lastikler sanırım.

Hita daha çok beğenilen bir jant pek satılmıyor. Satanlar da 2500 ün altına pek düşmüyor. Benim de ekonomimi düzelttiğimde peşine düşeceğim bir jant.

Ancak şu da var 17 dijon jantlar 3200 3400 civarında satıldı forumda, hatta üzerindeki lastikler 2018 olanlar vardı. Uygun fiyata lastikleri taze dijon daha mantıklı bir seçim gibi olur. 

Çünkü 15 Lyon dan 16 Hita ya geçerken belki bir süre insanın gözüne hoş görünür ama, keşke 17 Dijon alsaydım dedirtir mi onun üzerinde durmak lazım.

Hita ve Dijon ikileminde karar vermeye çalışırken, Dover ın bence ederi 1500 lirayı aşmamalı. 15 Lyon dan sıkıldıysanız, 16 Dover dan da kısa bir sürede sıkılabilir insan diye düşünüyorum.

Bu arada @Ender hocamın 18 sebring harika görünüyor. Ama spor yay vs derken biz midline cıları fena halde aşıyor bu jant 😂 

ilerde jant büyütünce bende 16lık dooverı elden çıkarırım, 5 yıllık lastik para etmezde jantın gideri ne yaklaşık? 20.000 de araç, temiz.

Sent from my iPhone

Dover ve dijon hariç (fiyat Yüksek olduğu için ) midlineplus aracıma uygun fiyatlı 16 yada 17 inç jant model ne olabilir başka jant model isimleri konusunda pek tecrübem yok tavsiyeleriniz benim için önemli ilginize teşekkürler 

Geri
Üst Alt