Comfortline jant+lastik 1400 tl alınır mı?

Burak1

Üye
İsim
Burak
Merhaba arkadaşlar yardımcı olurmusunuz 2014 midline plus 15 inç jant lastiklerim var. 16 inç comfortline jant lastik 1400 tl kargo dahil fiyat veriyor. 25000 km de iken sökülmüş orjinal kırık kaynak yok diyor nette sizce alınırmı fiyat uygunmudur? Teşekkürler şimdiden.

@Burak1 jant güzel ve temizse alınır, iyi fiyat olduğunu düşünüyorum. Yalnız lastiklere bakmak lazım lastikler çok iyi değildir tahminimce

@Musaaksoy Pekiyi lastik düşünmezsek tek jantlar ın fiyat nedir. Yani piyasa nasıl bilgim yok. Bide bendeki orjinal 15 inç jantlar ne kadar eder? Herhangi bir sorunu yok. Teşekkürler

Bu ilanın linkini paylaşabilirmisiniz?

(Bi expertiz yapalım fotolar iyiyse)

Jant modeli Dover değil mi

Lastik üretim tarihi markası?

1400 hemen iyi dememek lazım

@Burak1 Hocam ben gecen yil kendi Dover jant&Lastik 10 bin km aracimdan söküp 2.000 liraya sattim. Bence dikkatli olun fiyati bence piyasanin altinda.

Aynen hocam, orjinal jantlarsa ve durumu iyiyse işlemsizse 1400 lastiksiz dahi iyi fiyat. Ama bakmakta fayda var diye düşünüyorum. Sonuçta görmeden alışveriş yapacaksınız, fiyat biraz  düşündürmedi değil

Rakam çok uygun geldi. Ben yaklaşık 2-3 ay önce jant + lastik (lastiklerim max. 10k km yapılmıştı. Michelin primaciy 4) 2.500 TL'ye satmıştım.

Teşekkürler foto bi tane var net değil işlem vs. Yok diyor ama yorumlarınız çok yardımcı oldu fiyat düşük bende güvenemedim açıkçası. Zaten şuan teyi incelediğimde dijon 17 inç janta karar verdim.Turgutlu/Manisa dayım temiz bulursam ki forumdan satan varsa yada tavsiye ettiğiniz bir yer bakar değerlendirrim. Teşekkürler hepinize

Alinmaz hocam, daha dogrusu alınamaz, para gonderirsiniz ama jant gelmez piyasada cok dolandirici var e-ticaret uzerinden maalesef.

1400 e sadece lastikler alınır . Aman dikkat . Jant demiyorum. 

Geri
Üst Alt