Golf 7 confort abs arızası balataları kontor edin diyor her hangi bir balata arızası vs yoktur

50akyel50

Yeni Üye
İsim
Ahmet
Arkadaşlar aracım balataları vs herşey degiştirildi balatalardan yana sorun degil aracım balataları kontrol edin arızası ve vag com da 03 abs  brakes — status malfunction 0010 arızası veriyor neden oluyordur silindiginde hala devam ediyor 

7B24EFE5-5629-4197-AEC1-9EC5E85CACB8.jpeg

Balataları fişlimi aldınız ve aldıysanız fiş takıldı mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arabanın amortisörleri degiştirdim balatalar degişeli 6 ay oldu her hangi bir sorunu yoktu sonra böyle arıza verdi

Arabanın amortisörleri degiştirdim balatalar degişeli 6 ay oldu her hangi bir sorunu yoktu sonra böyle arıza verdi
Arkadaş size bunu sormuyor., fişli balata mı taktınız fişsiz balata mı taktınız onu soruyor.,

Fişsiz balata taktıysanız arıza ışığı yanar/yanması normal

Geçen gün aracta kodlama falan epey iş yapmistik isimiz bitince benim de ayni hataları verdi durduğu yerde

Araci hareket ettirip sert fren yaptım abs devreye girecek sekilde sert durdum bir kaç defa sonra duzeldi

Denemediyseniz öneririm hocam

Birde araç rolantide calisirken direksiyonu önce sağ 3 saniye tutun en dipde sonra kontak kapatmadan sol da 3 saniye tutun denenebilir

Süreleri yanlış yazmış olabilir forumda ya da youtube da golf 7 hata silme diye aratin

@forzaGilles arkadaşlar sorun balata dan degil daha önceden balatalar degişti birebir aynısı ile serviste şuanda amortisör degiştirdigim için arıza yaktı acaba sebep nedir niçin yapıyor 

Tamam amortisör değişirkende taşıyıcıdan diski balatayı ayırdı muhtemelen daha sonra fişi takmamıştır fişi kontrol ettirin sol ön tekerlekte olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fiş takılmamıştır muhtemelen.

Ayrıca lütfen dil bilgisi ve imla kurallarına uygun bir Türkçe ile konu açınız. 

Arkadaşlar herkesin ilgisi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum saolun aracın sağ ön balata soketini takmamış o yüzden ışık yakıyormuş aracım  (y)  golftutkusu.com ailesi bütün tekrardan ilginizden arkadaşlarıma teşekkür ederim 

Geri
Üst Alt