Golf R Touch

Tek kelime ile müthiş olmuş. Tamamı üretimde kullanılmayacak olsa bile kısmen, sonraki nesillerde kullanılabilir. Media cihazlarımızın bir sonraki nesilleri bu sitemden örnekler barındıracaktır muhakkak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ortadaki havalandırma kanalları yalan olmuş yalnız :)

Çok iyi görünüyor..  :( ' En azından bazı diğer modellerdeki saçma sapan ortaya tablet kondurulmuş gibi durmuyor. 8|

golf e 10.1 inc android multimedya takıyolar ona benzemiş sanki :)

Renault 'a boşa vw den feyiz alsın demiyorum bi talismandaki orta konsol tabletine  bakın birde golf r touch a bakın talismanınki fiyatı ucuz bimde satılan tabletler gibi r touchdaki consept muhteşem apple tablet gibi kendine çekiyor kullansın geliyor. 

Renault 'a boşa vw den feyiz alsın demiyorum bi talismandaki orta konsol tabletine  bakın birde golf r touch a bakın talismanınki fiyatı ucuz bimde satılan tabletler gibi r touchdaki consept muhteşem apple tablet gibi kendine çekiyor kullansın geliyor. 
Hocam evet güzelde Orta konsoldaki hava kanalları nereye gitti onu çözemedim.R kullanıcıları ısınmaya veya soğutmaya ihtiyac duymuyorlar mı acaba @Umut hocamıza danışmak gerekir :)

SAYGILARLA

Hocam evet güzelde Orta konsoldaki hava kanalları nereye gitti onu çözemedim.R kullanıcıları ısınmaya veya soğutmaya ihtiyac duymuyorlar mı acaba @Umut hocamıza danışmak gerekir :)

SAYGILARLA
Hocam bu araba benim olsun ısınmasam da olur  :D

Ekran mükemmel ona diyecek hic bir sey yok. Ama ben klima kumandalarını beğenmedim ya. Onun fiziksel tuşlar olması daha guzel sanki. Boyle oyuncak gibi oluyor :D Ama ekran resmen bas yapıt.

Yine muhalefet olacak ama ne yapayım yaradılışım böyle... :)

Yahu spor bir araca bu kadar dijitallik koymayın,oldu olacak otomatik pilot koyun kendi gitsin.Ben sevmiyorum.Diğer donanımlarda marka prestiji falan filan,olur,insanlar bu tarz şeyleri seviyor kabul ama R da bunu yapmalarını ben hoş bulmuyorum...

@umut abi sen sadelik seviyor, bu Işık oyunlarına doymuşsun, vag kodlamalara da gerek yok diyordun.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt