Aracımı Nasıl Bulurum....

@mbonat  shell de kaydım var, bir dönüş olmadı, yada bildirim için aktifmiyim emin değilim.

büyük golf siteleri nedir..

@caglar_61  böyle bişey yapabilirim, ama bu sefer arabayı devlet alıkoyar.

@Biadse hocam formda bilen mutlaka vardır bu golflerd sos gibi uydudan takip falan mümkün degilmi şu teknolojide yani servisin size bu bilgiyi vermesi gerekir bence soyisimden dolayı emniyet bişey yapamıyosa atıyorum kardeşi yigeni vb arabamı çaldırlar deseniz odamı olmazki valla ben sinirlendim yani geçmiş olsun şimdidn.

Öncelıkle gecmıs olsun dılıyorum... Malıyede calısıyorum  bu tıp olaylar cokca gelıyor, aracım nerde bılemıyorum, sattım adam satısını ptesı alacaktı ortadan kayboldu vs. bır mukellef bana bu durumlarda emnıyete aracım calındı dıye ıhbar gecılmesı durumunda arac ılk goruldugu yerde alıkoyulup sahıbıne bıldırılıyormus demıstı bu sayede alınabılıyormus...Belkı fıkır verır...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle geçmiş olsun.Nacizame bilgilerime göre,ruhsat bilgilerini  araç plakasini polise vermeniz yeterli olacaktır.Bir avukat araciliyla malin ortak olduğu ve kaçırıldığına dair bildirimde bulunun.Bu tarz durumlarda karşı tarafın başı ağirir sonuçta mal ortak.Ev arsa araba vs.tum tasinmazlar evlendikten sonra ortak sayılır.Babadan yada anneden evlilikte gelen miraslar hariç...

Ayrica boşandığınizda ortak mali kacirmaktan saklamaktan vs.suclu bulunur.vs.vs.Tabi araci karşı tarafin kaçırdığı ispatlanmasi lazim...Zarariniz karşı taraftan temin edilir.

Avukatiniz ne diyor ise onu yapin, sonradan haksiz konuma dusmeyin.

Opet shell... aklınıza gelen tüm benzin istasyonlarına plakanizi güncelleyin üye olun illaki birinden alıcaktir araç aktif kullanılıyor ise...

tarih saat belli olur  uygulamadan bende opet ve shell var tarih saat puan görüyorum...

Ayrıca anladığım kadarıyla çalıntı ihbarı vermediniz sizin yerinizde olsam eğer aracı evlenmeden önce aldıysanız çok citti yaptirim uygulanabilir hanım efendiye fakat evlilik zamninda alındıysa ve en onemlisi araca kredi kullanıldıysa yasal olarak %50 hakkı var vermeniz gerekir... 

Umarım araba parçanmaz zarar görmez...

Evlilikte bu tarz problem genelde çocuklara oluyor e biz de evin bi üyesi olarak gördüğümüz için golfumuzu içim gitti şu anda ne haldedir nerededir umarım başına olumsuz birşey gelmez kişiler sinir stresi arabadan çıkarmasıni çok yanlış buluyorum ( parcama satma cümlesine istinaden yazdım ) 

Umarim tez zamanda herşey yoluna girer su zor günlerde Allah yardımcınız olsun...

Saygılarimla...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yalin bu aklıma en başta geldi, ama ne bilim haber alır hep saklar diye korkuyorum. Ne bilim hocam 2017 full aldım aracı jant için iki ay bekledim, iki ay binmeden gitti.. :(

@fanajal bilmiyorum hocam, avukatımda acele ettirmiyor,  bir bildiği var diyorum bende.. 

Hakkınızda hayırlısı olsun Allah yardımcınız olsun mal canın yongası da olsa huzur ve sağlık gibisi yok.

@Mmt0634 @fanajal bilmiyorum hocam, avukatımda acele ettirmiyor,  bir bildiği var diyorum bende.. Çocuk yok şükür, evlendikten sonra alınan bir araç. 

Bir kaç benzin istasyonda bakmak lazım, bu bilgiyi verirler i emin değilim ama. 

Eksik olmayın.. 

Geri
Üst Alt