Aracımı Nasıl Bulurum....

Biadse

Üye
İsim
Adem
Merhaba Golf tutkunu insanları, 

Evet aracım boşanma arefesinde olduğum eski eşim tarafından alıkoyuldu, ruhsat benim üzerime, lakin hak talep ettiği için aracı saklıyor,

adresini bilmiyorum, HGS sorgusunda hareket yok, herhangi bir benzin istasyonundan plaka sorgulatabilirmiyim mahkeme kararı filan isterlermi, parçalatıp aracı satar diye korkuyorum,

yada fikir verebilecek bir arkadaş varsa, çok sevinirim.

uzun zamandır sıkıntılardan dolayı siteye giremiyordum, hakkınızı helal edin dara düşünce yazdığım için..

:((

Hocam sizin hanımın ,

Aynı model yılı aynı donanım olanından bende vardı.

Düğünde fi tarihinde takılan altınları güncel serbest piyasa altın gr fiyatından hesaplayıp talep etti mahkemede.

Zor işler !!!

Oooo zor süreç hocam Allah kolaylik versin

Bosanmalarda maddiyat paylaşımı her iki tarafida yipratici oluyordur sanirim

7 sene önce şendul kategorisine bende katılmıştim bizim ki bu tip sancılı olmamisti

Yeni sifir araba almıştık bosanirken sende kalsın falan birbirimize jest yapmistik ben çocuk var lazim olur diye kabul etmemiştim

Anlasmali bosandik nafaka bağlanmadi istemedi kendisi sonuçta bir cocugumuz var heray bir destek gosteriyorum

Cikarken bir ceketimi aldim birde hi-fi ses sistemini onu da sattim motosiklet almistim

Hayat zaten zor ve kisa her iki taraf birbirini yipratmadan bitirmek en hayırlısı

@HONEY  hocam sen melek olanına denk gelmişsin valla,

bizim iş dediğin gibi zor..

Boşanma davası açıldı mı, dava çekişmeli mi?

@Golftdi aynen hocam iki sene oldu,

katılma alacağı davasıda açıldı, bakalım daha ne kadar sürcek.

sıkıntılı işler :(

özür dileyerek soruyorum acaba emliyet bişey yapmıyomu ruhsat sizin üzerinize?

Zor işler Allah sabır versin bu süreçte. benim merak ettiğim araç sizin üzerinize ise  her ne kadar evlilikte mallar ortak olsa da aracı kaçırıp gizlemiş olması bir suç teşkil etmez mi ? bu konuda bir suç duyurusunda bulunulamaz mı ? @Biadse 

Arabam çalındı diye başvuru yapın . Onun dışında  büyük golf siteleri var oralara plakayla arabam çalındı diye ilan verin . Araba geziyorsa kısa sürede geri dönüş olucaktır . Benim arabamın plakası shelle kayıtlı shelden benzin alırsam direk düşüyor böyle bir kaydınız varsa böylede takip edebilirsiniz .

@Kaya06  emniyet mahkeme kararı olmadan bişey yapmıyor,

mahkemeden de yazı çıkarsa, katılma alacağı dava unsuru olduğundan yediemine çekilir.

kendi başıma bulursam o dava açamaz, dava sonuçlanana kadar beklemek zorunda araçta satılmaz oluştu artık.

Geri
Üst Alt