midline plus foksyonel direksyon

Gg1522

Üye
İsim
Gökhan
slm arkadaşlar herkese ALLAH dan sağlık sıhat dilerim 

ben direksyonumu fonkyonel hale getirmeye çalışıyorum

tuş takımı ve çerçevesini getevay ı buldum

sadece airbag kablosu kaldı elinde AİRBAG kablosu olan varmı satmak istermi ?

birde bana kodlama işinde yardımcı olacak bir abimiz varmı ?

slm arkadaşlar herkese ALLAH dan sağlık sıhat dilerim 

ben direksyonumu fonkyonel hale getirmeye çalışıyorum

tuş takımı ve çerçevesini getevay ı buldum

sadece airbag kablosu kaldı elinde AİRBAG kablosu olan varmı satmak istermi ?

birde bana kodlama işinde yardımcı olacak bir abimiz varmı ?
Gökhan Bey foruma hoş geldiniz. Umarım aradığınız kabloyu forum içerisinde bulabilirsiniz.  :)

Sizi ve aracınızı tanımak isteriz, aşağıdaki konuda kendinizi tanıtabilirsiniz. Keyifli forumlar dilerim. (y)

@mutlubey17 kardeşim tuştakımı ve çerçesi beraber zaten ayrı sakın almayın alacaksanız eğer letgodan 250 TL aldım 

Merhaba ;

Bende araca takmayı düşünüyorum gateway low versiyonu. Üzerinde cruise control olmayan tuş takımı için gateway değişimine gerek yok diyorlar.Sizdeki hangisinden ve bu bilgi doğrumudur?

Benim de buradan öğrendiğime göre arkadaşım bu 3 e ayrılıyor en boş araçlarda lov orta pakette mid be full pakette hig diye sınıflandırılıyor tuş takımını mid destekler hig olanı tuş takımı ile hız sabitleycili tuş takımını destekler eğer sizin araçta daha önce tuş takımı yok ise lov dur ve desteklemez diye biliyorum 

Burda sorun şu parçaları saolsun buradaki arkadaşlar Yardımcı oluyor ve letgo dan flan topluyorsunuz ama bunu kodlatırmak zor bu işe girmeden önce bunları iyi araştırıp öyle girin sonra zamanınız ve paranız boşa gitmesin kardeşim 

@Gg1522 en guzel kardesim ayni uslupta yazmak seviyeyi esitleyecek. Yukarida bu gurup sayesinde yardim aldim topladim parcalari kodlama icin yardimci olacak varmi diye konuya devam edip. Sana yardimci olmaya calisiyorum. Eksik bilgilerinle iddalarini soket olmasi gerekiyor diye diretiyorsun. Bu islemi yapmis biri olarak diyorumki sana airbag kablosunu degistirip 100 lirami 200 lirami neyse vermene gerek yok. Sorsaydin duzgun sekilde seninle bilgimi paylasmayada hazirim. Bu guruptan arkadasimin aracina middle direksiyonunda hic tus yoktu tus takimini airbag kablosunu degistirmeden taktim kodladim. Simdi sen ve senin yorumunu beyenen arkadas duzgunce sorarsan sana yardimci olmak baglanti semasini vermekten mutluluk duyarim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@GkM_2015 Arkadaşım ben sana seni kıracak üzecek.yada üslübü bozuk bir şey demedim aynı üslüpda yazmak ve seviyeyi eişitlemek den bahsetmişsin de ben sana seviyesizmi davrandım bunları sadece güzel kardeşim dediğimden mi çıkardın tamam o sözü arkadaşım diye düzeltelim ben o sözü yazarken bir artniyet ilede söylemedim.doğrıdur belkide eskidik bilgi edinmişmimdir güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. Saygılar 

Nasıl yok güzel kardeşim benim airbag kablosunda tuş takımına giden kablo ayrıca bir soket olması gerkiyor o yok 
O soket mevcuda ilave edilebilir, Ahmet hocam bunu söylemek istemiş olabilir.

Forumda genellikle birbirimize hitap biçimimiz isimle veya arkadaşım, dostum, kardeşim şeklinde değil de “Ahmet hocam”, “Gökhan hocam” şeklindedir hocam. 

@Gg1522 bende gateway arıyorum bulamadım hepsi tamam Ankara’da iseniz. Necati kaygusuz abimiz yardımcı olacaktır 

Geri
Üst Alt