Eibach 35mm yaylarımızı taktık

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.  (y)

Eibach yaylarda ön taraf daha basık duruyor diye söyleniyordu forumda, hatta fotoğraflar da vardı o şekilde. Sizde arka daha basık gözüküyor. :)

Bagajınız dolu muydu bu fotoğrafta? 

@muratozcetin27 hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

@frknyldrm o durum tdi da geçerli diye biliyorum.
Dizel araçlara benzinli yayı falan mı takılıyor neden dizelde ön taraf daha basık oluyor acaba? Eibach gibi bir markanın basıklığı tutturamadığını zannetmiyorum.

3 ise 3, 5 ise 5

Ağırlığa göre onu ayarlamışlardır herhalde

Arkadaşlar yazmayayım yazmayayım diyorum ama VW üretimi mubea yaylarda tamamen eibach gibi düşürüyor. 

Tüm yaylar arasında vog. ise arabanın arkasını daha fazla düşürüyor. Görüntüsünü geçtim araba düz değil bildiğimiz arkası basık duruyor. Bagajına yük konulmuş eski bir araba gibi.

H&R - Mubea - Eibach bunların hepsi aynı şekilde yaparken Vog. tam tersi yapıyor.Burda sorun eibachda değil.

Ben de bu aralar yay taktırma düşüncesiydeim. A3 sportback 35 tfsi için 19 jant ve 30 mm eibach yay düşünüyorum. Yayları temin edebileceğim bir yer var mı? 

Arkadaşlar yazmayayım yazmayayım diyorum ama VW üretimi mubea yaylarda tamamen eibach gibi düşürüyor. 

Tüm yaylar arasında vog. ise arabanın arkasını daha fazla düşürüyor. Görüntüsünü geçtim araba düz değil bildiğimiz arkası basık duruyor. Bagajına yük konulmuş eski bir araba gibi.

H&R - Mubea - Eibach bunların hepsi aynı şekilde yaparken Vog. tam tersi yapıyor.Burda sorun eibachda değil.
Screenshot_1.jpg

Yukarıdaki araçta @Raban7 hocam eibach yayda kafanın daha basık olmasından şikayetçiydi, konu sahibinin aracında da eibach var ve arka daha basık duruyor. Kafamda deli sorular... :)

08374D14-B15F-4CDE-9BC5-1703D8010195.thumb.jpeg.eb50f1b27467ee0597518d2f42340e60.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı Olsun 

Araç eşit ve Güzel görsele dönüşmüş Eibach yaylar benzinli araçlar için çok ideal.

Not: Aracın ön arka az yada daha fazla düşmesi; Aracın ön arka aks ağırlık ölçülerine, Bağımsız yada yarı bağımlı süspansiyon seçeneklerine ve aracın donanımına bağlı olarak  bir miktar farklılık gösterebilir. Örneğin 1,4 TSİ 150 ACT ile 1.0 TSI motoru farklı ağırlıkları olduğundan ön için farklı düşüş gözlemleneceği gibi; Bağımsız Süspansiyon ile Yarı bağımsız süspansiyon olanlarında kendi arasında farkı olacaktır. Sonuç olarak Farklı araçların farklı çekimlerinde ki göz yanılgıları bundan kaynaklanmaktadır. Genel olarak ise yinelemekte fayda varsa Eibach yaylar Benzinli Golf araçlar adına en ideal olan yay tipidir spor yay olarak.

Keyifli Forumlar 

Hayırlı Olsun 

Araç eşit ve Güzel görsele dönüşmüş Eibach yaylar benzinli araçlar için çok ideal.

Not: Aracın ön arka az yada daha fazla düşmesi; Aracın ön arka aks ağırlık ölçülerine, Bağımsız yada yarı bağımlı süspansiyon seçeneklerine ve aracın donanımına bağlı olarak  bir miktar farklılık gösterebilir. Örneğin 1,4 TSİ 150 ACT ile 1.0 TSI motoru farklı ağırlıkları olduğundan ön için farklı düşüş gözlemleneceği gibi; Bağımsız Süspansiyon ile Yarı bağımsız süspansiyon olanlarında kendi arasında farkı olacaktır. Sonuç olarak Farklı araçların farklı çekimlerinde ki göz yanılgıları bundan kaynaklanmaktadır. Genel olarak ise yinelemekte fayda varsa Eibach yaylar Benzinli Golf araçlar adına en ideal olan yay tipidir spor yay olarak.

Keyifli Forumlar 
Teşekkürler hocam açıklama için, dizel için hangi markayı öneriyorsunuz siz peki? 

Teşekkürler hocam açıklama için, dizel için hangi markayı öneriyorsunuz siz peki? 
Vogland  (y)

Az ve tatlı düşüşler için 3 - 3,5 cm olanı (Tatlı ve optimal düşüş isteyenlere)

biraz daha sevenler adına 4,5 cm  olanı ( Daha Basık olması adına)

Geri
Üst Alt