5G6 035 869 multimedya yardım

sahinersen

Yeni Üye
İsim
ŞAHİN ERSEN
Merhabalar

5G6 035 869 multimedya almayı düşünüyorum.Yalnız bu cihazla ilgili birkaç sorum olacak.

1- Anroid, apple telefonları bağlayabilir miyim? Bunun için mirrorlink desteklemesi gerekiyor sanırım.

2-Geri görüş kamera destekler mi?

3-Aracım 2013 midline golf7 aracın gövdesi piaono black değil araca uyar mı renk ve montaj açısından?

4- Bluetooth flashbellek var mıdır?

Teşekkürler....

2020-04-14 19_09_55-Multimedya Oynatıcı _ GOLF 7.5 ORJİNAL MULTİMEDYA EKRAN sahibinden.comda -...png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar

5G6 035 869 multimedya almayı düşünüyorum.Yalnız bu cihazla ilgili birkaç sorum olacak.

1- Anroid, apple telefonları bağlayabilir miyim? Bunun için mirrorlink desteklemesi gerekiyor sanırım.

2-Geri görüş kamera destekler mi?

3-Aracım 2013 midline golf7 aracın gövdesi piaono black değil araca uyar mı renk ve montaj açısından?

4- Bluetooth flashbellek var mıdır?

Teşekkürler....

Ekli dosyayı görüntüle 30422
@zulalyol hocam bilir, alacağınız yeri belirlemediyseniz kendisi de temin edebilir belki size.

merhaba bu ekran söylediklerinizin hepsini destekliyor fakat telefonunuz adroid ise telefona root atmanız gerek telin ekranını cihaza yansıta bilmek için ios ise telefona jeilbrak yapmanız gerek

2. soru bu ekrana geri görüş kamerası takılır

3. soru bluetooht ve usb bağlantısı vardır eğer aracınızda orjinal usb soketi var ise onu değiştirmeniz gerekecektir yoksa çalışmaz.

Bileşen koruma gerekmeyecek mi?

@IlhanAy Bilgilerin bir kısmı yanlış sanki?

@sahinersen Bu Cihazlardan TR araçlardan cikanlarla Çin'den gelenler arasinda farklar var.

Üzerinde USB girişi ve SD Kart yuvasi varsa Çin'den gelen cihazlardan ve AppConnect GeriGoruş kamera desteği oluyor ancak Radyo Bilgileri orta ekrana gelmiyor ve birkac daha çalışmayan uyumsuz menuler var sanırım.

TR'deki araclardan çıkan urunlerdeyse uyum sorunu yok ama @zulalyol hocamin da dedigi gibi AppConnect ve Geri Görüş kamerası desteği yok diye biliyorum. Usb ve Sd-Kart yuvasida yok yazdigim gibi. Bazi araçlarda ayrica bu ekrana bağlı torpido da CD calar olanlarda var sanirim, onlarda Usb veya SD varmi bilmiyorum. Usb Vites onundeki gozde de olabilir onu da bilmiyorum, aletin uzerinde Çin'lilerdeki gibi yok sadece.

@sahinersen TR'deki araçlardan çıkan cihazsa bileşen koruma kaldirma gerekecek. Sanki Bluetooth'da çalışmayabilir aracın orjinalinde yoksa deniyordu ama onu bilen arkadaslar cevaplar.

Bu cihaz golf 7 Bluetooth destekli 5” ekranın 6.5 ekran versiyonu. Bluetooth bilesen kaldirinca aktif olur

bu ekran rcd 330 plus'a cok benziyor ama degil, sadece bluetooth var.

sd-kart girisi var, müzikleri yükleyip sorunsuz dinliyorum

geri görüs desteklemez

android-ios desteklemez

300 liradan fazla etmez

Moderatör tarafında düzenlendi:
@CemK ben ürünü carplay rcd 330 baz alarak söyledim eğer bürün carplay rcd 330 sa söylediklerimin hepsi harfiyen doğrudur .

@IlhanAy Bilgilerin bir kısmı yanlış sanki?

@sahinersen Bu Cihazlardan TR araçlardan cikanlarla Çin'den gelenler arasinda farklar var.

Üzerinde USB girişi ve SD Kart yuvasi varsa Çin'den gelen cihazlardan ve AppConnect GeriGoruş kamera desteği oluyor ancak Radyo Bilgileri orta ekrana gelmiyor ve birkac daha çalışmayan uyumsuz menuler var sanırım.

TR'deki araclardan çıkan urunlerdeyse uyum sorunu yok ama @zulalyol hocamin da dedigi gibi AppConnect ve Geri Görüş kamerası desteği yok diye biliyorum. Usb ve Sd-Kart yuvasida yok yazdigim gibi. Bazi araçlarda ayrica bu ekrana bağlı torpido da CD calar olanlarda var sanirim, onlarda Usb veya SD varmi bilmiyorum. Usb Vites onundeki gozde de olabilir onu da bilmiyorum, aletin uzerinde Çin'lilerdeki gibi yok sadece.
benim söylediklerim CarPlay Rcd 330 işin geçerli yani ben ürünü carplay olarak anladım eğer ürün orjinal araçtan çıkmış ise tabiki o özellikler olmaz ama carplay li ise söylediklerimin hepsi harfiyen doğrudur hatta ekranda video bile oynatabilir. carplay olmadan 

@IlhanAy Evet haklısın da konudaki ürün o değil ya, ondan duzeltme ihtiyaci hissetim ki yaniltici bir yönlendirme olmasin  :)

Geri
Üst Alt