Çin Pazarındaki Golfler

Furkan

Moderatör
İsim
Furkan
İnternette karşıma çıkan ve çin pazarında satılan bir Golf, ülkemizdekilerden bazı farkları olması sebebiyle ilgimi çekti ve sizlerle paylaşmak istedim. Gözümden kaçan farklılıklar da olmuştur belki. Aşağıdaki linkten videosunu da izleyebilirsiniz. Bir araç daha var, onu da paylaşmayı düşünüyorum daha sonra.

https://www.youtube.com/watch?v=O_YI15xc9HQ

Araç 2019 Model 1.4 TSI 150 Bg/250Nm versiyonu. Donanım olarak orada ne diye geçiyor anlamadım ama 280 TSI ifadesi, stoplardaki sis-geri vites lambası gibi bazı farklılıklar, navigasyonlu multimedya, manuel klima, far sensörü vs. olmaması, arka havalandırma menfezinin altındaki usb çıkışları gibi unsurlar dikkatimi çekti.

Sizi fotoğraflarla baş başa bırakayım.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_7.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

Screenshot_10.jpg

Screenshot_11.jpg

Screenshot_12.jpg

Screenshot_13.jpg

Screenshot_14.jpg

Screenshot_15.jpg

Screenshot_16.jpg

Screenshot_17.jpg

Screenshot_18.jpg

Screenshot_19.jpg

Screenshot_20.jpg

Screenshot_21.jpg

Screenshot_23.jpg

Screenshot_24.jpg

Screenshot_25.jpg

Screenshot_26.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
280 beygir TSI lar var sanırım. Ama golfte var mı bilmiyorum. Aliexpresste bu arka havalandırma menfez (2 usb çıkışlı) parçası satılıyor. Demek ki orada fabrikasyonmuş.

klima kumanda düğmeleri çok dandikasyon göründü bana 😄

280 beygir TSI lar var sanırım. Ama golfte var mı bilmiyorum. Aliexpresste bu arka havalandırma menfez (2 usb çıkışlı) parçası satılıyor. Demek ki orada fabrikasyonmuş.
150 beygir bu araç, 280 tsi nereden geliyor anlamadım ama. :)

Usb çıkışlı menfezi ben de görmüştüm aliexpress'te, güzel bir şey ama parasının hakkı değil bence.  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kafalarıma göre teyp modeli yapmışlar

Kendi ürettiği çin malı 7.5 teybi bile kullanmamış

@HONEY

Hocam bizim 8 inch high medialar china

Comf 6,5 lar china

10 inc Discovery prolar bile bizim aliexpresten sipariş  geçtiğimiz  firmalarla aynı adrestir bence

Yani bizim orjinal fabrikasyon dediğimiz 

Comf/high medialar aliexpressten gelen rcd 330-430-530 larla aynı merkez üretimlidir.

Olay şurda bitiyor vw nin fabrikada taktıkları orjinal gerisinin alayı çakma algısı var.

Bence çinliler madem kendimiz üretiyoruz daha babasını kendi çin vw fabrikasında kendimiz takalım diyor olabilir

Yukardaki cihaz bence daha iyi sanki

Enteresan bir donanım pakedi gerçekten tabi ülkelere göre değişebiliyor. Katlanır ayna sunroof hız sabitleyici carplay var arka egzos görünümlü krom yok klima manüel ışık sensörü ön park sensörü yok enteresan  :)

Teybi ben de merak ettim  :)  bizim teyplerde olan sağ kontrol tuşu yok.

Arkada usb hem de çift..olmasını beğendim  (y)

[mention=11839]HONEY[/mention]
Hocam bizim 8 inch high medialar china
Comf 6,5 lar china
10 inc Discovery prolar bile bizim aliexpresten sipariş  geçtiğimiz  firmalarla aynı adrestir bence
Yani bizim orjinal fabrikasyon dediğimiz 
Comf/high medialar aliexpressten gelen rcd 330-430-530 larla aynı merkez üretimlidir.
Olay şurda bitiyor vw nin fabrikada taktıkları orjinal gerisinin alayı çakma algısı var.
Bence çinliler madem kendimiz üretiyoruz daha babasını kendi çin vw fabrikasında kendimiz takalım diyor olabilir
Yukardaki cihaz bence daha iyi sanki
Ustadim kesinlikle öyle sanırım

Arabaya haldur huldur davranıyor, insan biraz estetik hareketlerle inceler

Geri
Üst Alt