SATILIK MAVİ IŞIKLI AYNA SİNYALİ ARIYORUM

lasttohit

Katılımcı Üye

İsim
Kubilay
Selamın aleyküm arkadaşlar, kendi aracımda yan aynalarda kayar sinyalli led mevcut fakat mavi renkli olanlarını takmayı düşünüyorum link aşağıda mevcut.

Kendi aracımda ayna altı ışık mevcut  fakat sol aynamın altındaki yanmıyor, sorun ne bilmiyorum baktırmam lazım.

Bu satıcıdan alan var mı? veya bu ürünü kullanan birisi varsa Linkle beraber tam özelliklerini ve tecrübelerini anlatabilir mi?

Merak ettiğim sadece arabayı açıp-kitlediğimiz zaman mı yanıyor?

Montajı kolay mı?

Amerikan şeklinde sürekli mavi yanar şekilde ayarliyabiliyor muyuz? 

Bu ürünü türkiyede de satan var mı ?

WhatsApp Image 2020-04-27 at 18.22.47.jpegWhatsApp Image 2020-04-27 at 18.22.48.jpeg

https://tr.aliexpress.com/item/4000346521961.html?spm=a2g0o.detail.1000013.1.3a5c34e3Mec2xy&gps-id=pcDetailBottomMoreThisSeller&scm=1007.14977.161853.0&scm_id=1007.14977.161853.0&scm-url=1007.14977.161853.0&pvid=7e601bf8-46bc-4f63-a519-b1c7f425f611&_t=gps-id:pcDetailBottomMoreThisSeller,scm-url:1007.14977.161853.0,pvid:7e601bf8-46bc-4f63-a519-b1c7f425f611,tpp_buckets:668%230%23165967%231_668%23808%234093%23732_668%23888%233325%237_668%232717%237562%23486

Moderatör tarafında düzenlendi:
**Merak ettiğim sadece arabayı açıp-kitlediğimiz zaman mı yanıyor?

*Evet Hocam.

Aliexpreste bakarsanız benzer modellerde Videolu olanlar var 

Bağlantısı çokda zor değil şeması olanlara bakılabilir.

Bilgilendirme için teşekkürler:

Gördüğüm kadarıyla 2 farklı kablolama şekli olan ürün var. Bu tarz olaylara da çok hakim değilim, şuanda gidip aynamı açıp içine de bakamıyorum :D  

Bildiğim kadarıyla normal soket bağlantısına ek mavi led için ayna altı aydınlatmasından elektrik alınıyor. Ayna altı yoksa tavandan alınıyor. Çalışma mantığı olarak da ayna altı ışığı yandığı anda mavi led çalışıyor. @Beşiktaş1903kendisi de yapmıştı hatta videosu vardı. En net şekilde kendisi aktarır diye düşünüyorum :)

Mavi ışık ayna altı lede bağlantı için var ona bağlarsanız ayna altı led yandığı sürece oda yanar. Ben ayna ısıtmaya bağlamıştım 😁 canım istediğinde yakıyorum ama yanılmıyorsam hava 15 derece üstü olunca yanmıyor ısıtma kışın iyide yazın işe yaramadı neden ayna altı aydınlatmaya bağlamadan derseniz kırıp dökerim dedim birde katlanır ayna montajın denk geldi çok yorulmuşum bir ara bağlarım diye öyle bırakmıştım. Zor olacağını sanmıyorum ama öyle tak çalıştır değil ama sarı yanan kısım tak çalıştır onda sorun yok. Şunuda ekleyeyim mavi ışık çok kaliteli yanıyor. Kablo uzatılıp kapıdaki pandizot ledine bile bağlanır gerçi ayna altı ile aynı mantık oluyor. Sürekli yanması için bir fikrim yok. Kime sattım 🙈 onuda hatırlamıyorum ama alan kişi ne yaptı acaba 😩 

Malum gümrük işleri karışık dolayısıyla aliexpressden almak istemiyorum. Eğer elinde olan veya satılan bir yer bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

@lasttohit hocam onlar 2 tipte düz mavi olanı var bir de animasyonlu şekilde yananı var sipariş verirseniz karıştırmayın derim , ben şahsen animasyonlu olanı kullanıyorum aracımda. Ayrıca satıcıya dikkat edin derim , ilk aldığım bozuk çıkmıştı. Alacaksanız kendi aldığım satıcı linkini verebilirim özelden.

Montaj için ilk ayna da yarım saat uğraştım , ikinci de 10 dk da hallettim

.IMG_0301.JPGIMG_0305.JPGIMG_0304.JPGIMG_0303.JPGIMG_0302.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
@alp Hocam  satıcı linkini atabilirseniz çok sevinirim ve varsa eğer  bir  kaç görüntü atabilirseniz  daha mutlu olurum :)   

**Merak ettiğim sadece arabayı açıp-kitlediğimiz zaman mı yanıyor?
*Evet Hocam.
Aliexpreste bakarsanız benzer modellerde Videolu olanlar var 
Bağlantısı çokda zor değil şeması olanlara bakılabilir.

Bende aldım aynısını ama mavi ışığı yakamıyorum.Aynalarım katlanır olmadığından (+) yı oradan alamıyorum.Kablo ucu boşta kullanıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mavi ışık ayna altı lede bağlantı için var ona bağlarsanız ayna altı led yandığı sürece oda yanar. Ben ayna ısıtmaya bağlamıştım [emoji16] canım istediğinde yakıyorum ama yanılmıyorsam hava 15 derece üstü olunca yanmıyor ısıtma kışın iyide yazın işe yaramadı neden ayna altı aydınlatmaya bağlamadan derseniz kırıp dökerim dedim birde katlanır ayna montajın denk geldi çok yorulmuşum bir ara bağlarım diye öyle bırakmıştım. Zor olacağını sanmıyorum ama öyle tak çalıştır değil ama sarı yanan kısım tak çalıştır onda sorun yok. Şunuda ekleyeyim mavi ışık çok kaliteli yanıyor. Kablo uzatılıp kapıdaki pandizot ledine bile bağlanır gerçi ayna altı ile aynı mantık oluyor. Sürekli yanması için bir fikrim yok. Kime sattım [emoji85] onuda hatırlamıyorum ama alan kişi ne yaptı acaba [emoji30] 
[emoji16][emoji16][emoji16]Bana sattın hocam.Gayrifaal kullanıyorum şuan.Mavi led aktif değil.Yapamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@alp Çok güzel olmuş maşallah ,yanmıyorken karanlık olan model dimi hocam?

Geri
Üst Alt