Vag Klon Kablo Yukseltme Destegi Verilir :)

@Dark975 Loader halen gerekecek. Şu anki güncel versiyonlari destekler hale gelecek. Musait olunca yazayim ozelden numarani iletirsen hocam, bilgisayar kizda şimdi de isini bitirsin :)

@CemK tamamdır, cebimi özelden gönderdim. vcds loader'da bir device activation yapılmıştı. .dat uzantıılı bir dosya üretip program üstünden bunu satıcıya göndermiştim, o da bana bir dat uzantılı dosya göndermişti. bu aşamalar aradan cıkıyor mu yoksa siz de vcdsloader'ı bu şekilde mi kullanır hale gelmiştiniz. aslında cepten konustugumda da sorabilirdim ama okuyan diger arkadaşlar da faydalansın diye buradan yazıyorum.

Merhabalar Cem bey bende açıkçası kablo arayışındayım fakat fiyatlar almış basını gitmiş size sorum su yönde olacak;

- Bulabilirsem eski surum alıp güncelleme yapılması mi?

- Digeri ise güncel bir sürüm alınması mi?

- Ek olarak kablo öneriniz var mi acaba? Fiyat performans olarak?

- Aldığım kabloyu Audi araçlarda da kullanabilir miyim? 

@Kingslayer Maalesef kablo onerisi yapamam :)

Ama güncellenebilir olanlardan cikarsa eski yeni fark etmez, hemen hepsi ayni.

Klon olanlarda şu sonradan cikan kablosu cikarilabilen Hex-V2 yazanlarda bootloader hep açıktı. Ben onlardan 18.9 almıştım mesela, güncelleyip kullanıyorum.

Audi bilemiyorum, calisiyor ama yeni nesil bazi araclar ve bazi modullere hiçbir klon baglanamiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@CemK Merhaba hayırlı bayramlar diliyorum benimde elimde 18.9.1 var yükseltebilirmiyiz ? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende de 19.6.1 kablo var. Güncelleyince görünen 20.4.0 versiyon haricinde ne gibi artıları var?

Bende de 19.6.1 kablo var. Güncelleyince görünen 20.4.0 versiyon haricinde ne gibi artıları var?
Artısı, 2020 model araçlarıda okuyabiliyor. Ekstradan kanal okuma gibi bir özellik gelmiyor bu güncellemede. 

Merhaba Hayırlı bayramlar benim cihazım 18.9 resmini ekledim müsait zamanınızda  eğer olursa bende sıraya girebilirim.Şimdiden teşekkürler

20190907_133643.jpg

Bu VCDS programı ile hız kadranındaki sapma düzeltilemiyor değil mi?

@vsoner Teker çapı degistirebilme varsa aslinda onunla duzeltilebilir sanki belki.

arkadaşlar merhaba @CemK Bey bilgisayarıma bağlanıp 17.8 kablomu 20.4.1 sürüme yükseltti teşekkür ediyorum

merhaba ; 

bende de 19.6 var kablom güncellenebiliyor  bilgisayarımda teamviewer  yüklü uzaktan bağlanıp yapabilir misiniz bu gün aracım 2020 model ve bazı kanallara giremiyorum bunun için yardımınızı rica ederim 

Geri
Üst Alt