Vag Klon Kablo Yukseltme Destegi Verilir :)

CemK

Katılımcı Üye

İsim
Cem
Eve bağlandığımız şu günlerde forum'dan bir kaç arkadaşla iletişim kurup Çin Klon olan Kablolarının versiyon yükseltilmesine destek oldum.

Toplam 4 kablo denedik, 2'si uzaktan biri uzaktan olmadığı için mecburen bana gelerek güncellendi ve şu anda 20.4 versiyonunu kullanıyorlar :)

Diğer bir tanesi neden olmadı derseniz, uzaktan güncellenecek durumda olmadığı gibi içinde progralama pin'leri de olmadığı için arkadaşın elinde de daha eski olmasına rağmen uzaktan güncelleyebildiğimiz bir kablosu olduğu için uğraşmadık onunla, belki gelse onu da yapabilirdik.

Dolayısı ile kablosunu güncellemek isteyen arkadaşlara evde sıkılmak yerine destek olabilirim :)

Benim 18.9 sürüm kabloyu 20.4 yaptı cem abi sağolsun. Kendisine yazarsanız yardımcı olacaktır tekrar teşekkürler cem abi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eve bağlandığımız şu günlerde forum'dan bir kaç arkadaşla iletişim kurup Çin Klon olan Kablolarının versiyon yükseltilmesine destek oldum.

Toplam 4 kablo denedik, 2'si uzaktan biri uzaktan olmadığı için mecburen bana gelerek güncellendi ve şu anda 20.4 versiyonunu kullanıyorlar :)

Diğer bir tanesi neden olmadı derseniz, uzaktan güncellenecek durumda olmadığı gibi içinde progralama pin'leri de olmadığı için arkadaşın elinde de daha eski olmasına rağmen uzaktan güncelleyebildiğimiz bir kablosu olduğu için uğraşmadık onunla, belki gelse onu da yapabilirdik.

Dolayısı ile kablosunu güncellemek isteyen arkadaşlara evde sıkılmak yerine destek olabilirim :)
Eline sağlık hocam. Başardığın iş Harika 😊

Ustadim kargo da yapamadim gelemedim yanina musait oldugunda uzaktan deneyebilir miyiz :)

@CemK cem bey bende isterim :) 19.6.2 var

@CemK ben de pm attım müsait olduğunuzda bakabilirseniz çok sevinirim  :D

4 kablodan 2 si benim güncel 18.9 kabloma maalesef bir şey yapamadık ne pin vardı nede bootloader kilidi açıktı . 18.2 kabloma uzaktan bağlantıyla sorunsuz şekilde @CemK güncelledi . 2020 araçlara bağlanamıyordum aliexte 20.x kablolar daha satışta değil .  Şuan eski kablo ile sorunsuzca tüm güncel arabalara bağlanabiliyorum . 

Cem abiye tekrardan teşekkür ediyorum . Böyle bir güncelleme işini daha önce ne duydum nede gördüm . Yaptığı iş muazzam .

Arkadaşlar konuya biraz uzak kaldım. 2015 yılında aldığım bir kablo vardı ve 19.6.2 ye kadar hep güncelleme alıyordu. Ama artık güncelleme çıkmıyor. Bende güncelleme gelmedi diye düşünüyordum. Anladığım kadari ile artık güncelleme alamayacakmiyiz.?

SM-G988B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dünyayı karşılıksız iyilik kurtaracak :)  Elinize sağlık.

Bizim kendi imkanlarımızla yapma durumumuz varmı. Yani sadece yazılımla yapılabilen birşeymi yoksa cihaz gerekiyormu. Eğer yazılım ise bir video çekip yardımcı olabilir misiniz?

Valla uzaktan yapılabiliyorsa neden olmasın, 19.8 sürüm kablom var, başınızı ağrıtmayacaksam bu akşam müsait olursanız benim kabloyuda yükseltebilir miyiz? 

Geri
Üst Alt