TSI ACT Golf'ten TDI Leon'a

Hayırlı olsun Muhammed abi ,  eksik donamımları yazsaydın daha kolay olurdu 😂 ama sanırım o da kalmadı . Allah analı babalı sağlıklı huzurlu büyütsün . 
Teşekkür ederim :)  DCC gibi ekstrem bir iki şey kalmış olabilir ama bunun üzerine daha fazla bir şey yapmayı düşünmüyorum şimdilik. 

Amin, Allah razı olsun. 

Ufaklığa maşallah diyelim 🧿Allah analı babalı büyütsün.Yeni araçta hayırlı olsun uzağa gitmemiş oldu:) bende golften sonra leon kullandığımda ön cam yerine arka camı açma sıkıntısı yaşıyordum😀Kapı ve torpido içlerine kaplama kaliteyi arttırıyor ilk fırsatta uygulamanı tavsiye ederim.Yalıtım işine de girersen bayağ değişir sürüş konforu.Araçta başka da eksik yok zaten görüntüsü için 18 oem jant gelir sanki ileriki zamanlarda😀
Amin hocam.

Evet kaplamaları ilk fırsatta temin edip uygulayacağım.

18 Jant düşünmüyorum çünkü yay değişim işinden çekiniyorum hocam. 

Golf'te spor süspansiyon olduğunu öğrenince 18 Jant almıştım yoksa ona da almazdım :)  

Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun hocam, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

Umarım küçük hanım sağlıklıdır, Allah analı babalı büyütsün. :)

Depo doluyken gelen çalkalanma sesi benim aracımda da geliyor, rahatsız da ediyor tabi.

Donanımları ile Golfü çok aratmayacak bir hale gelmiş, koltukların montajı konyavagcom'da yapıldı herhalde. Hikayede görüp yorum yaptığımı hatırlıyorum.  (y)

Vag grubuna bir defa girdikten sonra çıkmak pek mümkün olmuyor gerçekten, muadil markaların araçlarını şahsen hep eksik görüyorum. Premiuma giriş sınıf araçlar da fiyatının hakkını veremiyor ve bazı konularda kullandığımız araçları aratıyor. 
Teşekkür ederim hocam. 

Kızımız iyi çok şükür :)  

Evet, VAG grubu bağımlılık yapıyor, eş dost keşke şunu alsaydın bunu alsaydın diyor kimisi çok yakışıklı araçlar ama gözüm bile kaymadı doğrusu :D  

Yeni aracınız hayırlı olsun hocam. Donanım artıları göz kırpıyor adeta. Ufaklık hoş gelmiş aramıza. :)  Allah analı babalı büyütsün.
Teşekkürler hocam. Donanıma kandık da aldık zaten :D  

Amin hocam, sağ salim geldi çok şükür :)  

Allah analı babalı büyütsün ve hayırlı olsun.
Amin hocam, teşekkürler. 

Öncelikle hayırlı olsun kızınızla birlikte sağlıklı bir ömür dilerim, 1.4 tsi ile 1.6 tdi aynı yollarda kullanma fırsatı yakalamış oldunuz ortalamalardaki fark kaç lt acaba?

• Beğen
Tepkiler: MSE
Öncelikle hayırlı olsun kızınızla birlikte sağlıklı bir ömür dilerim, 1.4 tsi ile 1.6 tdi aynı yollarda kullanma fırsatı yakalamış oldunuz ortalamalardaki fark kaç lt acaba?
Teşekkür ederim hocam. 

Günlük şehiriçi kullanımına göre şuan 2,5-3 litre civarında fark var

Allah analı babalı büyütsün benimde ikiz kızlarım var yaklaşık 30 gün erken doğdular şimdi 6,5 yaşındalar Allah yardımcınız olsun 

@MSE Hem yeni aracınızı hem de evladınızı Allah kazalardan belalalardan ve nazarlardan korusun maşallah 🧿

• Beğen
Güle güle kullan Muhammed hocam. Kazasız belasız günlerde inşallah. Leon güzel tercih. Bende 6 aydır kullanıyorum. Koltuk harici aynı araba sayılır benimkide . Yeri gelmişken arka koltukları leona takmak mümkün mü? Takıldığını duydum ama daha yapanı görmedim. Olayın takipçisiyim. Çocuğunuzu da Allah güzel günlerde analı babalı büyütsün inşallah. Hayırlı uğurlu olsun hanenize. 

• Beğen
Öncelikle prensesiniz hoş gelmiş ve yeni oyuncağınız hayırlı olsun, Leon bence tam f/p aracı, bu dolulukta bir Golf ya da A3 almaya kalksaydınız ödeyeceğiniz rakam oldukça ciddi olacaktır. Tekerinize taş değmesin, tekrar yavrunuz da oyuncağınız da hayırlı uğurlu olsun.

• Beğen
Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Gözünüzaydın, kızınız da sağlıkla büyüsün inşallah. :)   Arabanız çok güzel ve dolu maşallah. Empati yaptım da Golf’ümü satıp Leon alsam üzülür müydüm diye, normalde üzülürdüm ama böyle bir araç olacaksa üzmezdi tabii. :)  

• Beğen
Amin, inşallah.

Teşekkür ederim. Açıkçası bu arabada retrofit adına ne yapabilirim bilmiyorum hocam. Aklınıza gelen bir donanım varsa yazın lütfen :)  
Yani aklıma gelirse yazarım ama aklımıza gelmeyen retrofitleri hayata geçirdiğiniz için söylemem pek mümkün görünmüyor :D  o yüzden takipteyim,yaptığınız uygulamaları zevkle izleme kısmındayım :)  

• Beğen
Hocam öncelikle gözünüz aydın çocuğunuz analı babalı büyüsün inşallah yeni aracınızda hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

• Beğen
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin 🤚🏻

• Beğen

Küçük hanıma maşallah 🧿 Allah analı babalı büyütsün...Yeni aracınız hayırlı olsun. Bayağı dolu bir araç kazasız belasız inşallah...

• Beğen

Geri
Üst Alt