Yönetim Kadrosu Yeni Ekip Arkadaşımız ''ForzaGilles'' Ali Hocamız Olmuştur

Ender

Moderatör
İsim
Ende Hoca
Araç
Golf 7 1.6 TDI Highline Trp. + MK 7,51.4 TSİ Golf R line + GTI 2.0 300 hp MK5 + MK6 ...
Değerli Golftutkusu Forum Dostlarımız;

Kuruluşumuz 2015 Yılından bugüne Forum sayfamız olarak bilindiği üzere, değerli üye ve takipçilerimize Özellikle Volkswagen Golf Araçlarımız hakkında Her konuda  Bilgi ve Tecrübelerimizin paylaşıldığı ,Aile Ortamında Sıcak samimi ve Güvenilir bir hizmet ortamı vermeye çalışmaktayız. Tüm bunları gerçekleştirebilmek adına Forum Yönetimi olarak ; Çokça zaman ayırıp uğraş vermekteyiz. Bu Çalışma bir Ekip işi olduğundan Bugüne kadar tüm sorunları aşarak Forum sayfamızın sürekliliğini ve  İşlevini devam etmesini sağladık çok şükür. Bu konularda Ekibimize Katkı Yapacağına inandığımız yeni arkadaşlarımızın da yine Golftutkusu Forum sayfamızdan olsun istedik her zaman. Söz konusu durum adına , forum sayfamız olarak Emeği, bilgi paylaşımı, forum üslubu,gayretleri ve Kaliteli Kişiliği ile çoğumuzun da  tanıdığı  forzaGilles nickli Ali Hocamızın Golftutkusucom Yönetim Ekibimize dahil Olduğunu  mutluluk içerisinde Sizlerle Paylaşmak isteriz. Kendisine Yeni Yönetim Görevinde Başarılar diliyor, Forumumuz adına @forzaGilles Hayırlı Olmasını Temenni ediyorum.

Forum sayfamız da  daha nice uzun  yıllar Birlikte Aile Ortamında Olabilmek Adına Herkese Keyifli Forumlar Dilerim.

VW Golf ' e Dair Ne Varsa...

Golftutkusucom Yönetimi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok güzel haber. Ali hocamız paylaşımları ile zaten hak etmişti bu yöneticiliği. Hayırlısı olması dileğiyle.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ooooo çok sevindim yönetim simdi daha da güclenmistir

Hayırlı olsun

Ali hocamizin emeği çok forumda

Bunu taçlandirmak Lazım

ad4aa41a544b8a0a853b7b484f07b013.jpg

Ali abi çok dolu bir insan forum için güzel bir hareket

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı uğurlu olsun ek bir tavsiye olarak ali hocama ayrı bi konu başlığı açalım . Bakımla ilgili o kadar detaylı yazmasına rağmen yine gelip aynı sorular soruluyor. Sabit bir konu olursa daha iyi olur diye düşünüyorum.

Hayırlı olsun yerinde bir karar olduğu aşikar. Nice güçlü yıllara @HONEY hocam .xls listesine dahil edilebilir mi?😁 bunu ıslatmak lazım yani... 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt