Golf 7 klima problemi

Tarik1907

Yeni Üye
İsim
Tarık
Herkese selamlar 2014 golf 7 klima açtığımda sol tarafta normal soğutma çalışıyor fakat sağ taraftaki bölümden normal hava geliyor ne yaptıysam düzelmedi konuyla ilgili bilgisi olan yardımcı olabilirmi

Herkese selamlar 2014 golf 7 klima açtığımda sol tarafta normal soğutma çalışıyor fakat sağ taraftaki bölümden normal hava geliyor ne yaptıysam düzelmedi konuyla ilgili bilgisi olan yardımcı olabilirmi
merhaba hocam. Öncelikle Aramıza Hoşgeldiniz.

Varsa bir resim yada video ekleyebilrmisiniz konunuza. Senkron çalışması deaktif mi acaba ilk  aklıma o geldi .

Upvote 0
Tşk ederim klimayı Resetledim  herşey normal yolcu tarafındaki ve onun yanında orta sağdaki normal hava üflüyor Geçen sene yazdan bu yana ilk defa klima açtım ve bu gün fark ettim

Upvote 0
Benim aracımda da oldu,dişli sıyırdı falan dediler,önce torpito Kapağı kısmından uğraştılar olmadı ön torpito söküldü.1 hafta sonra aynı oldu,

ustayla görüştüm tekrar torpito sökülcekmiş.bu tarz şeyler arabayı satmaya ramak bırakıyor insanı

kovid muhabbeti geçsin tekrar sökülcek bakcaz

Upvote 0
Kış ya da yaz, tıkanmalar oluşmaması ve zorlanmaması için klimalarızı ayda bir defa sıcak ve soğuk olarak farklı günlerde 2-3 dk çalıştırmakta fayda var.

Upvote 0
Kış ya da yaz, tıkanmalar oluşmaması ve zorlanmaması için klimalarızı ayda bir defa sıcak ve soğuk olarak farklı günlerde 2-3 dk çalıştırmakta fayda var.
Evdeki klimalari da unutmayalim ayni işlem için

Upvote 0

Geri
Üst Alt