Bu parçanın ismini bilen var mı ?

mostman

Yeni Üye
İsim
Ahmet
İyi akşamlar arkadaşlar.

Aracım park halindeyken bir arkadaş çarpıp kaçmış.(Ne bir not ne bir haber bırakmış) Allah 'a havale ediyorum kendisini.

1.Bu parçanın ismi nedir ? Ayna ile aracın bağlantı parçası diye arattım bulamadım.

2.Aynayı komple mi değiştirmem gerekecek ? ( Aynanın bütün fonksiyonları çalışıyor) .Daha 1 ay bile olmamıştı aracımı alalı  :(

3.Serviste yaptırmaya kalksam ortalama ne kadar bir masraf çıkarırlar ?

Önerisi ve bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Aracım 2020 Model  Golf 7,5 Midline plus.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Hocam geçmiş olsun. Bu parça ayna harici satılmaz diye düşünüyorum. Ayna ile birleşik. 

Upvote 0
İyi akşamlar arkadaşlar.

Aracım park halindeyken bir arkadaş çarpıp kaçmış.(Ne bir not ne bir haber bırakmış) Allah 'a havale ediyorum kendisini.

1.Bu parçanın ismi nedir ? Ayna ile aracın bağlantı parçası diye arattım bulamadım.

2.Aynayı komple mi değiştirmem gerekecek ? ( Aynanın bütün fonksiyonları çalışıyor) .Daha 1 ay bile olmamıştı aracımı alalı  :(

Ekli dosyayı görüntüle 30135Ekli dosyayı görüntüle 30136Ekli dosyayı görüntüle 30137Ekli dosyayı görüntüle 30138
Hocam öncelikle çok geçmiş olsun, sonrasında ise sıfır km aracınıza bunun olması sonrası bu kadar sakin ve uslubunuzu bozmadan yazmanız takdir edilesi. 

İlgili parçanın ayrı satılması zor gibi duruyor, belki yıldız sanayi sitesi vb. Hasarlı araçlardan çıkma parça satan yerlerde bulunabilir. 

Servise de mutlaka danışın tabi. 

Upvote 0
Aynısından banada 1 adet lazım benimde sağ aynanın aynı yeri kırık.

Upvote 0
Nasil carpmayi basarmis hocam aynayi kirmadan , en azindan aynaniz saglam, ayna mekanizmasina bakinca ayri duruyor parca sanki tek bulunabilir gibi ama zor bence servise sormak lazim

Upvote 0
Gecmis olsun hocam

Forumda bir arkadasimiz 2.el tek tarafi 200 tl civarina ayna satiyordu aynı taraf ise degerlendirebilirsiniz

Katlanir ayna takan çok sahibinden de ucuza da bulunabilir

Sadece o parçayi bulmak için cikmaci dolaşmak zaman ve nakit kaybi olabilir

Upvote 0
@tiesay hocam çok üzüldük çok sinirlendik ama elden bir şey gelmiyor. Allah başka dert vermesin ,nazarlık olsun dedik.En azından çarptın bir not bırak ayıptır günahtır kadar borca harca girip aldık. Kamera kayıtları için başvurdum ama zor gözüküyor bulmam. Servisi aradım ama çalışma saatleri yüzünden ulaşamadım.

@İlker34 çok saol hocam

@ZITIPAŞA hocam bizde anlayamadık bunu nasıl başardı diye ,ayna sağlam duruyor. Ayna ile araca bağlantısı arasındaki bir parça. (Ayna ile yapışık bir parça değil )

@HONEYçok saol hocam bir servisle görüşeyim olmadı duruma göre değerlendirilebilir.

Deneyimlerinize dayanarak arkadaşlar serviste ortalama ne kadar bir maliyet çıkar sizce.?

Sağ alt ayna bakalit parçası diyen oldu parça için ama netten araştırdığımda bulamadım :(

Upvote 0
Geçmişolsun hocam. Elimde sağ ayna var sağlam. Sadece kapağı yok. Düşünürseniz uygun fiyata bırakırım

Upvote 0
İyi akşamlar arkadaşlar.

Ekli dosyayı görüntüle 30135Ekli dosyayı görüntüle 30136Ekli dosyayı görüntüle 30137Ekli dosyayı görüntüle 30138
@mostman Geçmiş olsun hocam, benzer şeyler çok kez başıma geldiği için sizi anlıyorum.

Başınızın gözünüzün sadakası olsun, yapan da Allah'ından bulsun.

Upvote 0

Geri
Üst Alt