golf 7.5 için ön panjur (gti,gtd,R)

cakirme

Üye
İsim
Mehmet İlker ÇAKIR
aracımın ön panjurunu değiştirmek istiyorum aracım highline model olduğu için sıfır parası biraz tuzlu bende sıfır almaktansa taiwan malı sıfır veya 2.el temiz gti,gtd,r panjur almak istiyorum.Bildiğiniz panjur satan yer varmı yada dediğim türlerde elinde bulunan ve satmayı düşünen varmıdır?

Hocam r ön panjur için sadece R yazısı almanız yeterli. Highline ile tek farkı o diye biliyorum. 

@Raban7 r yazısı var fakat panjurum çatladı tam kaput kilidinin ordan bakalit kısmı çatladı o yüzden değiştirmek istiyorum bi sorun teşkil etmiyo ama temiz olsun diye.

Hocam sifir taiwan bulmustum higline berbat ötesi malzeme iscilik sakın orjinal harici dusunmeyin

@HONEY acaba gti gtd r panjurlarla kalite farkı  olabilir mi  ben hiç canlı görmedim 

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=11839]HONEY[/mention] acaba gti gtd r panjurlarla kalite farkı  olabilir mi  ben hiç canlı görmedim 
Her türlü taiwan cin maldan uzak durun panjur icin

İnceleme şansınız varsa replika da çok sorun olmaz bence. Ben de forum üzerinden gti panjur almıştım. Kırmızı şeritleri farlarımla uyumlu olmayınca siyah folyo+krom şerit çekerek gtd panjura çevirdim. Tabiki orjinal panjur kalitesi yok ama oturma konusunda falan sorun yaşamadım. 

IMG_20200215_010832.jpg

Geri
Üst Alt