BAGAJ ZEMIN APARATI

ozkangur_26

Yeni Üye
İsim
ÖZKAN GÜR
Arkadaslar merhaba. 2017 golfum var. Aracin ikinci sahibiyim. Ilk sahibi, zemin aparati 2.kademedeyken bagaja ağır birsey koymus ve aparat ortadan 2ye kırılmış. Suan hafiften ortası çökük duruyor. Birkaç yere sordum ama bulamadım. Bulabilecegim bir yer ya da elinde olan var mi? Yardımcı olursaniz sevinirim.. Tesekkur ediyorum simdiden..

Arkadaslar merhaba. 2017 golfum var. Aracin ikinci sahibiyim. Ilk sahibi, zemin aparati 2.kademedeyken bagaja ağır birsey koymus ve aparat ortadan 2ye kırılmış. Suan hafiften ortası çökük duruyor. Birkaç yere sordum ama bulamadım. Bulabilecegim bir yer ya da elinde olan var mi? Yardımcı olursaniz sevinirim.. Tesekkur ediyorum simdiden..
Geçenlerde izlediğim bir videoda gördüğüm atölye bence sizin ihtiyacınızı karşılar. Plastik tutamak da bir şekilde monte edilebilir diye düşünüyorum. Görüntü ve fonksiyon olarak bence ihtiyacı fazlasıyla karşılar, ekonomik de olur lakin orijinal olmayacak tabii ki. İlla orijinal olsun demiyorsanız bence değerlendirilebilir bir seçenek.

Upvote 0
PArça numarası alt kısmında var, oradan numarası alınarak Servise sorabilirsiniz.

Upvote 0

Geri
Üst Alt