Akaryakıt Tercihiniz Nedir? (Anket)

Akaryakıt Sorunsalı

• Shell Katkılı Yakıt

Kullanılan: 28 43.8%
  • Shell Katkısız Yakıt

Kullanılan: 6 9.4%
  • OPET Katkılı Yakıt

Kullanılan: 3 4.7%
  • OPET Katkısız Yakıt

• BP katkılı Yakıt

Kullanılan: 9 14.1%
  • BP Katkısız Yakıt

• PO Katkılı Yakıt

• PO Katkısız Yakıt

Kullanılan: 1 1.6%
  • Total Katkılı Yakıt

Kullanılan: 4 6.3%
  • Total Katkısız Yakıt

Kullanılan: 2 3.1%
  • TP

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer

• Aytemiz

• Kullanılan toplam oy
    64

Skyline

Katılımcı Üye

İsim
Musa
Arkadaşlar merhabalar, daha önce bir çok forumda ve konuda defalarca açılmış bir konu olduğunu biliyorum fakat bir anket yapmak istedim. Sizlerde katılırsanız sonuçları merakla bekliyorum. Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aytemizi de eklemelisin hocam bence. Ben uzun zamandır kullanıyorum çok memnunum. 

• Beğen
Tepkiler: Rx7
Dizel, benzin ayrımı da yapmış olsaydınız aslında daha iyi analiz edebilirdik. 

Ankara da Eskişehir yolu üstünde eski damla petrol (şimdi total) fiyatları litrede 30-40krş fark ettiği sürece total e devam. 

@tiesay bende aynı yerden alıyorum bu ara 30-40 kuruş farkla satmiyorlar 15-20 kuruşa düşürdüler damla petrolkende akaryakıt alıyordum çok memnunum Totalden.

@tiesay bende aynı yerden alıyorum bu ara 30-40 kuruş farkla satmiyorlar 15-20 kuruşa düşürdüler damla petrolkende akaryakıt alıyordum çok memnunum Totalden.
Covid yüzünden 1 aydır yakıt almıyorum hocam :D   Benzin fiyatları dip yaptığı için belki fark 15-20 kuruşa inmiştir. 

@strayder Aytemiz hep kullanmak istediğim merak ettiğim bir marka fakat hiç denk gelmedim, bu sebeptendir ki aklıma gelmedi, düzeltebilirsem ekleme yapayım hocam

@fatihahmet bazıları bazı yakıtlarda sorun yaşadığını belirtiyor, ben bunu düşündüm konu içeriğine yansıtmadım fakat. Bu şekilde yani

@tiesay seçenek çok fazla olmasın diye onu ayırt etmek istemedim hocam, zaten genel olarak yakıt şeklinde belirttim

Ankara istanbul yolu Total, kendi bayiisi tavsiye ederim dün shell aldim tekrar ama total daha iyi bence, bitince tekrar totalden devam edecegim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@typhoons daha önce hiç Total denemedim, genelde opetten alırdım ama dizelde olsun benzinde olsun aracın sesli çalıştığını farkedince Shell e geçtim, BP den de 1 kere aldım memnun kalmıştım aslında

@ZITIPAŞA Total derken sadece bahsettiğiniz istasyon olarak mı yoksa genel olarak mı Total diyorsunuz?

İstekler üzerine Aytemiz i de listeye dahil ettim arkadaşlar.

Geri
Üst Alt