Golf 7 Piano Black Bagaj Logosu Hk.

ycetin

Katılımcı Üye

İsim
Yasin Çetin
Arkadaşlar Marhaba,

Son zamanlarda Golf instagram sayfalarında piano black bagaj logolarını çok rastlar oldum. Gözümede hoş gelmeye başladı. Sizce bu mevcut logo revize edilerek yapılan bişey mi yoksa komple bambaşka bir ürün mü? Birde sizce nasıl görünüyor.

Diğer bir kararsızlığımda hep full modifiye edilmiş golflerde gördüm. Standart donanıma ait golfde sırıtır mı acaba.

96948A7A-49BE-4B7E-942C-8F5D790AB707.png

@ycetin  hocam başta kapadım ama güzel olmadı, sonrasında boyadım arka planınıda beyaza kapladım. Yarın takıcam fotoları paylaşırım. 

IMG_20200405_213008.jpg

IMG_20200405_183442.jpg

@Raban7 arkaplanı neyle kapladınız? Arabanın beyazı ile uyumlu mu?

@Raban7 o iyi denk geldi hocam. Fotoyu bekliyorum.👍🏼
Siz sanırım niketajı boyadınız? Aliekspreste direk piano black olarak satılıyormuş ama her durumda tabanın gövde rengine boyanması gerekiyor sanırım.

@ycetin aynen öyle tabanın gövde rengine boyanması veya kaplanması gerek. Ama ben ön tarafta tabanı krom kaplıycam. Önde beyaz tabanlı güzel olmuyor şahsi fikrim. Öndeki krom detaylardan dolayı krom tabanlı güzel olucak gibi duruyor onunda fotosunu paylaşıcam kendi konumda 👍

Rasgele beyaz bile siritmaz, kucuk yer oldugu icin. Logoyuda ben folyo kaplaymistim bayagi uzun sure gitmisti

Rasgele beyaz bile siritmaz, kucuk yer oldugu icin. Logoyuda ben folyo kaplaymistim bayagi uzun sure gitmisti
Amblemi söktürmüş müydün yoksa üzerinde mi yapılmıştı direk? Sendeki gayet kusursuz görünüyordu

Geri
Üst Alt