Yan Aynaları Senkron Ayarlama Kodlaması(OBDEleven)

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Merhaba arkadaşlar, bugün yine biraz kurcalarken bir kodlama gözüme çarptı, Yan aynaları ayarlarken tek tek değilde ikisini aynı anda ayarlama kodlamasına denk geldim.Benim aracımda vardı fakat denemek isteyenler veya benimde ayarlarımda bulunsun diyenler için paylaşma gereği duydum.

Kodlamanın sırasını VCDS'te maalesef şuanlık tam olarak bilmiyorum fakat en yakın zamanda bulup buradan paylaşırım. Kodlama ile ilgili görseleride aşağıya ekliyorum.

Kodlama;

09 Cent.Electrc 
Securty Access 31347
Adapdation

Burdan sonrası VCDS te ne olarak geçiyor bilgim yok AMa aramak isteyen olursa "SpiegelVerstellung" olarak geçiyor.

1.jpg2.jpg

Final.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynaların senkron ayarlanması tam olarak nedir? Benim aracimin menusunde de var ancak ne işe yaradigini bilmiyorum

Aynaların senkron ayarlanması tam olarak nedir? Benim aracimin menusunde de var ancak ne işe yaradigini bilmiyorum
Hocam mesela sol aynayı kendinize göre ayarlarken, sağ aynada aynı anda sol aynaya göre konumlanıyor, yani bi sol aynayı ardından sağ aynayı ayarlamanıza gerek kalmıyor. 

Ayar tuşu ister L de olsun ister R de fark etmiyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam mesela sol aynayı kendinize göre ayarlarken, sağ aynada aynı anda sol aynaya göre konumlanıyor, yani bi sol aynayı ardından sağ aynayı ayarlamanıza gerek kalmıyor. 

Ayar tuşu ister L de olsun ister R de fark etmiyor. 
Tesekkur ederim hocam, en kisa zamanda deneyecegim insallah

Bu bir kodlama değil yalnız zaten standart olarak bu şekilde geliyor araç ayarlarında ayna silecek kısmında senkron ayarla yazıyor olması lazım benim passat b6’dada vardı arkadaşın bora’sıda senkron ayarlıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu bir kodlama değil yalnız zaten standart olarak bu şekilde geliyor araç ayarlarında ayna silecek kısmında senkron ayarla yazıyor olması lazım benim passat b6’dada vardı arkadaşın bora’sıda senkron ayarlıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Her araçta var diyorsunuz yani, valla olan varsa diye değil, merak edip bakmak isteyen olursa diye paylaştım zaten. 

Her araçta var diyorsunuz yani, valla olan varsa diye değil, merak edip bakmak isteyen olursa diye paylaştım zaten. 
Benim baktığım her araçta vardı recep abi yanlışım varsa yazar arkadaşlar ayna ayar kısmında senkron ayarla diye bir sekme olur ordaki tiki kaldırırlarsa çalışmaz yoksa zaten ayar açık geliyor

Benim baktığım her araçta vardı recep abi yanlışım varsa yazar arkadaşlar ayna ayar kısmında senkron ayarla diye bir sekme olur ordaki tiki kaldırırlarsa çalışmaz yoksa zaten ayar açık geliyor
Yok estağfurullah haklısın. Dediğin yol doğru, fakat ben her araçta yoktur diye paylaştım onu demeye çalışıyorum. Olmayan arkadaşlar denesin diye. 

Final.thumb.jpg.e378555e53ce1bf31caa19f22032d81d.jpg

Geri
Üst Alt