Direksiyon kılıfı önerisi

Hocam bu görseldeki de benim aracım, kılıf işini kahraman usta yaptı.Ben komle alcantra ve mavi beyaz dikişlerle yaptırmıştım, kalınlaşma çok değil ve eli kaydırmıyor.

Ben yaptırdığımda 150 tl fiyatı vardı şuanki fiyatını bilemiyorum fakat siz gaziantedesiniz sanırım kahraman ustaya yatırmanız pek mümkün değil.

O yüzden alıp kendinizde dikebilirsiniz bence :)  

WhatsApp Image 2020-03-23 at 22.33.47.jpeg

@Beyransever hocam eliniz yatkınsa internetten alıp kendiniz dikebilirsiniz, malum corona vakti güzel meşgale olur size.  Elim yatkın değil hiç anlamam derseniz de kahraman usta gerçekten işinde iyi, uygulama yapma şansımız olmadı onunla ama piyasada "kılıf" anlamında gerçekten başarılı işler çıkarıyor. Ama malum corona vakti kendisi de belki ara vermiştir çalışmalara

Kendim 1.5 sene önce falan çinden alıp dikmiştim tam uyumlu modeli hem kendi aracıma hem abimlerin araca

IMG_20191019_235717_BURST001_COVER.jpgIMG_20190727_201328.jpg

@mustafacagri teşekkürler mustafa bey aslında elim iyidir ama hep insan vücudu üzerinde çalıştım malum doktor olunca 😂 daha önce hiç direksiyon kılıfı dikmedim.Biraz araştırmayla buna da kalkışabilirim. 

@mustafacagri teşekkürler mustafa bey aslında elim iyidir ama hep insan vücudu üzerinde çalıştım malum doktor olunca 😂 daha önce hiç direksiyon kılıfı dikmedim.Biraz araştırmayla buna da kalkışabilirim. 
Aaaa doktormuşsunuz maşallah, bence halledersiniz her türlü 😁 uğraşmaya vakit olursa tavsiye ederim. Şu süreçte malum daha sağlıklı olur en azından kimseyle yakınlaşmadan işlemi yapmak :)

Gule gule kullanin

Maaliyet ne oldu gidince hemen yapıp veriyor mu hocam
Ben takip ediyorum, hemen yapıyor gidince. Bi tek f1 kulakcıkları işini çözemiyorlar orası orijinal gibi durmuyor. Manuel araçlardaki bildiğin tam orijinal gibi duruyor abi. 

Ben n11 den satın aldım bi satıcıdan. Açıkçası dikemedim.Elimde yatkındır ama dikme değilde piano black kısımların Altına sokmayı beceremedim.Onu yaparsanız dikersiniz.Kolay iş değil ama. İade ettim sonra ben :)  n11 de 70₺ idi.Aynısını 150 ye dikiyorlar işte dışarıda

Ben takip ediyorum, hemen yapıyor gidince. Bi tek f1 kulakcıkları işini çözemiyorlar orası orijinal gibi durmuyor. Manuel araçlardaki bildiğin tam orijinal gibi duruyor abi. 
Ben de seni takip ediyorum

Gözüm üzerinde

Büryanı unutma

Geri
Üst Alt