Direksiyon kılıfı önerisi

İsim
Onur
Merhabalar, aracımın direksiyonu sıfır değil ama ileride cam gibi parlamasını da istemiyorum.Direksiyon kılıfı olarak dikişsiz ve kullanışlı(alcantara ya da süet de olur) bir öneriniz var mıdır değerli dostlar?

Kullanan veya önerisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.

Merhabalar, aracımın direksiyonu sıfır değil ama ileride cam gibi parlamasını da istemiyorum.Direksiyon kılıfı olarak dikişsiz ve kullanışlı(alcantara ya da süet de olur) bir öneriniz var mıdır değerli dostlar?

Kullanan veya önerisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim.
Dikişsiz derken direk geçirip kullanmalık bişeyler mi arıyorsunuz? 

Dikişsiz arıyorsanız servisten rica edin 1 tane versinler., kirlenmemesi için bakıma gelen araçlara takıyorlar., 

Direksiyonun parlamasını kılıf takarak engelleyeceğinize., ara sıra temizleyip bakım ürünü ile bakımını yaparak kolay şekilde koruyabilir ve parlamanın önüne geçebilirsiniz.. 

Kılıf ile aracı kullanmanın pek bir keyfi olmayacaktır.. 

Kılıfı ise yıkamacılar veya servis tamir işlerinde takarak kirli elleriyle direksiyona temas etmelerinin önüne geçersiniz..

@mustafacagri evet hani böyle ilk geçişte biraz zorlanır ama sonra cuk diye oturan cinsten hocam.İllaki birileri böyle birşey icat etmiştir diye düşünüyorum. 😂

Kardeşim merhaba

Gorsel kendi aracimdandir. Bu konuda reklam yapmak istemem ama kahraman usta var yüzlerce çeşit seçenek bulabilirsin... İnstagram hesabı @oto.derici

7E9B5C43-288B-4C81-962E-57D3CB4A5AA0.jpeg

@Kaplanlar61 merhaba direksiyon çok kalınlaştımı bende yaptırmayı düşünüyorum fakat kalınlaşır diye de çekiniyorum açıkçası 

birde senin kullanıcı yorumunu alabilir miyim memnunmusun tam olarak + yönleri - yönleri varmı senin için ?

@Kaplanlar61 merhaba direksiyon çok kalınlaştımı bende yaptırmayı düşünüyorum fakat kalınlaşır diye de çekiniyorum açıkçası 

birde senin kullanıcı yorumunu alabilir miyim memnunmusun tam olarak + yönleri - yönleri varmı senin için ?
Kardeşim merhaba

Kalinlik yok denecek kadar az bir şey... 

Kullanıcı olarak ben yarı alcantara yarı deri tercih ettim ama başka çeşitler de vardı... kullanım olarak alcantara çok güzel dokunuşa sahip çok memnunum ayrica 6 ay oldu yaptıralı ilk günkü gibi duruyor ne solma ne deforme oldu...

@Kaplanlar61 çok sağol gerçekten içim rahatladı biraz :)  bende delikli desenli ve düz deri olanını beğeniyorum ama taktırıken seninkinin modelinide bir bakacağım 

Kardeşim merhaba
Gorsel kendi aracimdandir. Bu konuda reklam yapmak istemem ama kahraman usta var yüzlerce çeşit seçenek bulabilirsin... İnstagram hesabı @oto.derici

/monthly_2020_04/7E9B5C43-288B-4C81-962E-57D3CB4A5AA0.thumb.jpeg.3245a058e368815fb1b927f92cdd0d4e.jpeg
Gule gule kullanin

Maaliyet ne oldu gidince hemen yapıp veriyor mu hocam

benim araba lacivert kırmızı olmaz sanırım ama bir denerim :)

@HONEY hocam ben yaptirali baya oldu simdi aynı fiyata yapmazlar düşüncesindeyim yıkarsa yazdığım insta adresine mesaj atarsanız fiyatı ogrenebilirsiniz

valla ben gittiğimde sırada bir aracı bekledim sonra dikime baya özen gösteriyorlar yarim saatte teslim ediyorlar 

Geri
Üst Alt