Mib 2 Discover multimedya

İki tane alsak indirim yapar mı hocam[emoji23]
Araya@metinkar ustad girerse halleder bence

Golftutkusu.com satin alma direktörü masallah

valla :)  samimi olduğum kimse yok ama kırmıyorlar kimseyi arayın var mı şuan bilemiyorum çünkü sürekli vagcılar alıyor şansınıza takip edeceksiniz...

valla [emoji4] samimi olduğum kimse yok ama kırmıyorlar kimseyi arayın var mı şuan bilemiyorum çünkü sürekli vagcılar alıyor şansınıza takip edeceksiniz...
Yarın ararım hocam. Bugün kapalı gözüküyordu. Yarın bi ararım 3 tane alırsak kaça çeker diye[emoji23]

arkadaşlar torpido çekmeceniz de değişecek. bu cihazın beyin kutusu oraya takılıyor çünkü.

@tuncer_2632 hocam servisten 300-400 TL. civarı bir meblağa temin edilebiliyormuş 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HONEY hocam bu ünite iki kısımdan oluşuyor, ekran ve CD ünitesi, asıl işlevi CD ünitesi dediğimiz kısım görüyor, torpido nun içinde yeri oluyor Higline araçlarda, oraya monte ediliyor, oradan ekrana kablo hattı geçiyor, ön göğsün içinden ekranın arkasından bağlantısı sağlanıyor, en azımdan benim bildiklerim bunlar 😌

@HONEY Hatta torpido ünitesi olmayan araçlarda, torpidonun yanında kablo demeti de satın alınması gerekiyor Bülent hocam. Yani seni vazgeçirmek gibi olmasın ama, sen bu ürünü 1900 liraya alsan, 300-400 torpidoya, 350 lira bandında kablo demetine, carplay aktive etmeseniz bile bileşen koruma kaldırmaya 200-400 vereceksiniz. Yani kabaca ekstra bir 800-900 daha sadece cihazı çalıştırmak için vereceksin ve sana 2700-2800'e gelicek. Tabi bunu aldığınızda carplay de olmazsa olmaz bence, orayada bir 600-800 arası gitse, her türlü sana 3500 bandına gelecek. 

[mention=11839]HONEY[/mention] Hatta torpido ünitesi olmayan araçlarda, torpidonun yanında kablo demeti de satın alınması gerekiyor Bülent hocam. Yani seni vazgeçirmek gibi olmasın ama, sen bu ürünü 1900 liraya alsan, 300-400 torpidoya, 350 lira bandında kablo demetine, carplay aktive etmeseniz bile bileşen koruma kaldırmaya 200-400 vereceksiniz. Yani kabaca ekstra bir 800-900 daha sadece cihazı çalıştırmak için vereceksin ve sana 2700-2800'e gelicek. Tabi bunu aldığınızda carplay de olmazsa olmaz bence, orayada bir 600-800 arası gitse, her türlü sana 3500 bandına gelecek. 
Bilgilendirme için sagol ustadim

Evet benim icin epey masrafli bir durum

Ben 2.el 6.5" çinli carplay bakinayim

Geri
Üst Alt