HGS ve Sis farı (davlumbaz) kapağı

Myasinc

Üye
İsim
Yasin
Arkadaşlar merhaba, golfte yeniyim daha arabayı aldığımda camda 2 adet aynada 1 adet olmak üzere 3 tane hgs kağıdı vardı. Sökmeli miyim ? HGS plakaya mı (plakayı değiştirmedim) yükleniyor yoksa şahsa mı? Sökmeliysem ne ile çıkarayım sanki iz kalacak..

Aracı aldığımda sadece sağ çamurluk altında kare şeklinde bir boşluk fark ettim. Sis farı kapağı yada davlumbaz kapağı diye geçiyormuş adı. Sis lambasının arka aksamı hep çamur birikmiş takmak şart. Bunu nereden temin edebilirim. Fiyatı ne aralıktadır.

Araç için aksesuar falan hangi siteden bakmak mantıklı? Sadece golf aksesuarları satılan Online sipariş geçebileceğimiz yerler var mı ? Aynı zamanda sis farı kapağı için de yada çıkma olur ?

27656CB4-ACB6-4AF1-85DF-13AD678D3127.jpeg

585EB747-E913-41C3-BD0C-5369860B173B.jpeg

Arkadaşlar merhaba, golfte yeniyim daha arabayı aldığımda camda 2 adet aynada 1 adet olmak üzere 3 tane hgs kağıdı vardı. Sökmeli miyim ? HGS plakaya mı (plakayı değiştirmedim) yükleniyor yoksa şahsa mı? Sökmeliysem ne ile çıkarayım sanki iz kalacak..

Aracı aldığımda sadece sağ çamurluk altında kare şeklinde bir boşluk fark ettim. Sis farı kapağı yada davlumbaz kapağı diye geçiyormuş adı. Sis lambasının arka aksamı hep çamur birikmiş takmak şart. Bunu nereden temin edebilirim. Fiyatı ne aralıktadır.

Araç için aksesuar falan hangi siteden bakmak mantıklı? Sadece golf aksesuarları satılan Online sipariş geçebileceğimiz yerler var mı ? Aynı zamanda sis farı kapağı için de yada çıkma olur ?

Ekli dosyayı görüntüle 29852

Ekli dosyayı görüntüle 29853
Ucuz 3 kuruşluk bir parça servise sorunuz

Merhaba, öncelikle Hgs sticker ını normal çıkartmaya çalışın, ilk olarak kolonya veya bir sıvı ile silip yumuşatırsanız daha kolay çıkar, kolonya ile iz kalmaz.Benim aracımda hgs etiketi bulunmuyor.Plaka yetiyor.Gerçi Hgs gişesinden geçerken kaçış diyor ama ücreti plakadan düşüyor.Ptt'den HGS'nizi plakaya tanıtmalısınız.İkinci olarak sis farı kapağını bir arkadaşım için aramıştık, sıfırını bulamayıp sanayi de yedek parça satan çıkmacılardan bulmuştuk.

Geri
Üst Alt