Spotify Albüm Kapağı Gözükmemesi

mbonat

Katılımcı Üye

İsim
Bahadır
Iphone telefonumu bluetooh üzerinden araca bağlayıp usbyide bağladığımda eskiden albüm kapağı gözüküyordu şimdi gözükmüyor bu sorunun çözümünü bilen var mı ?

06D96872-D655-49FB-B5E0-65DB628800D3.jpeg

Bu çalan şarkıda önceden görebiliyormudunuz.

Şarki içinde albüm resmi gömülü değilse resmi göremezsiniz.

@mbonat aynı problem var bluetooth bağlantılarında..

MİB2.5 a geçtim ben ondada var göstermiyor resim maalesef..

Hocam aynı şey benim başımada geldi spotify den kaynaklanıyor malesef

Apple musicte böyle bir sorun var mı ? Spotify çok elzem değil apple musicte böye bir sorun yoksa onuda kullanabilirim

@mbonat @sertan @BG2017 @tuncer_2632 

Bu spotify, apple music ve flac kayıtlı müzikler vs.. hangisinde ses kalitesi en iyi diyebiliriz..?
Spotify maksimum 320 kbit/s destekliyor flac müzik ise 1411 kbit/s olması lazım highline üniteler flac çalmayı destekliyor yüksek kalitede müzik dinlenmek isteniyorsa indirip usb bellekle arabada çalmak en güzel seçenek fakat flac müziğe erişim oldukça zor çoğu flac denilen müzik dosyası flac değil vb ben araştırmalarım sonucu Tidal diye bir müzik programı buldum flac müzik destekliyor fakat daha deneyemedim

8B598473-BDBE-470C-895F-EF97ED5C4282.png

@mbonat Forumda benzer bir konu vardi ve cozumu sunan kimse olmamisti. Kablo ile ya da bluetooth ile hicbir sekilde resim goremedim aracimda (2017 7,5 highline).

İsin enteresan kismi, abimin Octavia aracinda telefonla arayan kisilerin dahi resmi gorunurken highline golf’te hicbir sey gorunmuyor. 

@mbonat Forumda benzer bir konu vardi ve cozumu sunan kimse olmamisti. Kablo ile ya da bluetooth ile hicbir sekilde resim goremedim aracimda (2017 7,5 highline).

İsin enteresan kismi, abimin Octavia aracinda telefonla arayan kisilerin dahi resmi gorunurken highline golf’te hicbir sey gorunmuyor. 
Benim Mk7 Golf 6,5” Composition Media ‘da arayan kişilerin resimleri gözüküyor., ama ben sevmiyorum off yaptım..

@mbonat @sertan @BG2017 @tuncer_2632 

Bu spotify, apple music ve flac kayıtlı müzikler vs.. hangisinde ses kalitesi en iyi diyebiliriz..?
Teknik detayını bilemem ama duyduğum sese dayanarak Apple Music kesinlikle Spotify’dan daha iyi diyebilirim. Apple Music’le araçta müzik dinlediğimde arabanın ses sistemine bile şaşırmıştım. Bir de şarkı çalarken dinamik olarak şarkı sözlerini ekrana yansıtma özelliği de gayet hoş. Diğer yandan Spotify’daki müzik arşivi de uygulamalar arasında en iyisi sanırım. 

@forzaGilles Evet Octavia’nın ekranı da sanırım 6,5 idi. Muhtemelen o özelliği ben de kullanmam ama yine de düşük paket Octavia’da olan şeyin üst paket Golf’te olmaması can sıkıyor. :)  

Geri
Üst Alt