Ön tampon plakalık altlığı...

İsim
Ömer
Arkadaşlar merhabalar..  Plakalık altlığını bulabileceğim bir yer var mı bildiğimiz intenet üzerinden fln? Yoksa servis mi getirir bu parçayı.. Şu salgın ortamında servisi arayıpta sormaya utandım inanın :)

IMG_20200318_171425.jpg

@Alpyaman@doganersin @doganersin

Aracın üstündeydi jantlar ben sonradan almadım dostum..  Zevk meselesi tabi ama clupsport dediğin janttan faha güzel duruyor bence..  Aslınsa benim istediğim de "sebring".. 

210 lira serviste ise iyiymiş ya napalım mecbur alacağız :)
Arkadaşımın elinde var r tampon için 150 tlye veririm dedi 

Upvote 0

Aracın üstündeydi jantlar ben sonradan almadım dostum..  Zevk meselesi tabi ama clupsport dediğin janttan faha güzel duruyor bence..  Aslınsa benim istediğim de "sebring".. @Omer___Sahin 

bu parlak ve siyah çok güzel bi kombinasyon oluşturuyor..
nissan qasquai deki 19'' dahil hepsi harika görünüyor gözüme..  :sofor:

güle güle kullanın kazasız cezasız sürüşler..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Çok zor çünkü R-Line GTI gibi araçların tamponu o bölge dümdüz., bizim araçlarda ise o bölge plakalık çukur şekilde imal edilmiş..
Boşluğa plakalık tam oturmuyor normal tamponlarda. Bu parça tam oraya oturacakmış gibi görünüyor. Denemek lazım.

Upvote 0
Görsel olarak resimdekini arıyorsunuz Ömer hocam.

Servis harici biraz zor olsa da bulunmayacak yada uyarlanamayacak bir şey olmasa gerek sonuçta plastik ürün :)  

WhatsApp Image 2019-01-06 at 15.11.32.jpeg

Upvote 0
@BG2017 forumun bu kadar faydalı olabileceğini tahmin etmemiştim, iyi ki üye olmuşum :)  sizde ki normal plakalık mı ki? @Ender beyin gönderdiği resimdekinden lazım bana.. Eğer öyle ise makbule geçer wallaaa B)

Upvote 0

Boşluğa plakalık tam oturmuyor normal tamponlarda. Bu parça tam oraya oturacakmış gibi görünüyor. Denemek lazım.
Sorun parçanın oturması değil., o parça için 5 tane delik açılması gerekiyor., 5 deliğin 4 ü köşelere denk geliyor., standart aracın o 4 delik için köşelerin yarısı çukur, yarısında yüksekte kalıyor., diğer delik tam çukura denk geliyor., bunda da boşluk fazla pim kısa kalır..

Upvote 0

Geri
Üst Alt