Ön tampon plakalık altlığı...

İsim
Ömer
Arkadaşlar merhabalar..  Plakalık altlığını bulabileceğim bir yer var mı bildiğimiz intenet üzerinden fln? Yoksa servis mi getirir bu parçayı.. Şu salgın ortamında servisi arayıpta sormaya utandım inanın :)

IMG_20200318_171425.jpg

merhaba

aldığım aracımda yoktu servisten istedim verdiler.

servisten temin edebilirsiniz

Upvote 0
üzerinde vw ile firma adı yazan siyah kaideyi kastediyorsunuz değil mi?

resimde görünen yani 😊

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Aynen plakalığın altındaki parçayı soruyordum :) en iyisi servise sormak, haklısın...   Teşekkür ettim bu arada  🙋🏾‍♂️

Upvote 0
@doganersin plakalık değil dostum.. Plakalığı üzerine taktığın plastik bir parça var tamponun üzerinde, onu diyordum ben :)

Jant 18inç jurva... 

Upvote 0
@doganersin R Line araçlarda plakalığın arkasında plastik bir parça bulunuyor., bu parça sayesinde tamponu delmemize gerek kalmıyor.. Arkadaş o parçayı sormuş.. 

@Omer___Sahin o parçayı servis harci bulmanız çok zor., servisler çalışıyorlar bir sorunuz..

Upvote 0
@Omer___Sahin @forzaGilles 
bende resmi yakınlaştırdım bir şey görüyorum ama ne?  :D
meğer ki oymuş :)

benim 1.2 AllStar 17 mdrid ile geliyor
aynı tarz 18'e geçmeyi düşünüyorum.. (clubsport orjinal çok pahalı, replika da sıcak bakmıyorum, en yakını da jurva)
sizin jurva 18' ler orjinal mi acaba?
bir de ne kadara aldınız?

Upvote 0
Serviste 210 tl

sipariş üzerine 1 günde gelir iki hafta önce sormuştum. Ancak covid belası yüzünden süreç uzayabilir 

Upvote 0

@Alpyaman@doganersin @doganersin

Aracın üstündeydi jantlar ben sonradan almadım dostum..  Zevk meselesi tabi ama clupsport dediğin janttan faha güzel duruyor bence..  Aslınsa benim istediğim de "sebring".. 

210 lira serviste ise iyiymiş ya napalım mecbur alacağız :)

Upvote 0

Geri
Üst Alt