GOLF 7.5 Highline araca R Line Direksiyon yakışır mı?

Aradaki farkı anlamayacak kadar çömezim

Ustadim kolayda ikisinin fotosu var mi?
Golf R direksiyonu R line olandan Siyah çercevesiile ayrılır Hocam.

Resimlerde görünebilir.1 ve 2 GOLF R 3.Resim benim araçtaki R line direksiyon (y)

159137132_WhatsAppImage2019-10-19at11_56_55.thumb.jpeg.7a21f4f6cbfa01532a2af9ab61ab0586.jpeg

img.jpg

20200112_161445.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Beyler az önce orjinal airbagli bir R Line direksiyon sipariş verdim ücretini havale de yaptım arkadaş Balıkesir'de ben İstanbul'da yaşamaktayım. Lâkin yarım saattir telefon kapalı karşının başka numaradan aradım oradan da kapalı bir kıllanmadım değil. Herkesi kendimiz gibi zannettiğimizden kalbime hiç kötü bir şey getirmeden gönderdim kargo ile gelecekti fakat olası bir dolandırılma durumunda nasıl bir yol izlemeliyim.

Beyler az önce orjinal airbagli bir R Line direksiyon sipariş verdim ücretini havale de yaptım arkadaş Balıkesir'de ben İstanbul'da yaşamaktayım. Lâkin yarım saattir telefon kapalı karşının başka numaradan aradım oradan da kapalı bir kıllanmadım değil. Herkesi kendimiz gibi zannettiğimizden kalbime hiç kötü bir şey getirmeden gönderdim kargo ile gelecekti fakat olası bir dolandırılma durumunda nasıl bir yol izlemeliyim.
Hayirli olsun diyelim akliniza kötü birsey getirmeyin isallah olumsuz bir durum olmaz

Ilan linki acik mi uyelik tarihi falan kontrol ettiniz mi yeni uyeliklerden uzak durmak lazim

Ben kendimi bilinçli dikkatli saniyordum fakat bende dolandirildim 2. 600 tl civari

Letgo da yaklaşık 1 senelik uyelikte epey olumlu yorumlara güvenerek 3 parca aldim fakat adam nitelikli dolandirici çıktı bir cok kişiyi dolandirdi faceden grup açıp 4-5 kişi birbirimizi bulduk

Savciliga verdik 1 seneye yakin sürdü takipsizlik çıktı adami savciliga çağırıyorlar adamın dediklerini dikkate aliyor savcilik birsey yapmadi

Telefonlara uzun süre cevap veriyor sürekli yalan dolan oyalamisti 700 tl iade yaptı savcilik cagirinca ifadesinde temin edemedigi ürün parasıni iade ettigi diger 2 ürünü verdiğini söylemiş takipsizlik cikti

@HONEY Size de geçmiş olsun hocam. Ben de kendimi bilinçli bir tüketici zannediyorum da maalesef öyle bir ülkede yaşıyoruz ki her an her yerden her şey çıkabiliyor. Umarım kötü düşündüğüm gibi gerçekleşmez.

@krym Airbagli yeni 2500.

@sergentunc rakam çok sıkıntılı hocam piyasası bu rakam değil. İnşallah kötü sonuçlanmaz. 

@Alpyaman @Raban7 İnşallah hocam ama muhtemelen kötü düşüncem çıkacak. Bazen insanın basireti bağlanır ya o misal.

@sergentunc hocam geçmiş olsun havale/eft  olmasaydı parayı geri alma şansınız daha yüksek olurdu inş kötü sonuçlanmaz

Geri
Üst Alt