Kayar yan ayna sinyali

Beratozt

Üye
İsim
Berat
Bugün instagramda gördüm , aşırı hoşuma gitti. Audi vari bi selamlama şekli olmuş. Türkiyede de yapan görmedim buyrun videosunu atıyorum. Bunun nasıl yapılacağı hakkında ufak tefek tahminlerim var ama çok meşakkatli geliyor. Rgb led şeritleri beyinleriyle beraber alıp montajını yaparım açıkçası , kodlamayı da internet üzerinden hallettim diyeyim aynanın içinde beyinleri sığdıracak her yok. Orjinal sinyalin içine şerit kolay mı yerleştirilir onu da bilmiyorum , internette bir kaç video gördüm ama emin değilim. Malum internette görüp yaptığım her şeyde ufak tefek aksaklıklar çıkıyor. Yine de çok güzel gözüktü bana.

https://www.instagram.com/p/B-XgMnjor9E/?igshid=11r5fxvmr120h

【TRY 170.91  49%OFF | Volkswagen Golf için MK7 7 GTI R GTD dinamik flaşör LED dönüş sinyali Rline Touran ayna ışık 2013 2014 2015 2016 2017】 adlı AliExpress ürününü/sayfasını #_B1sBeb# koduyla görüntülemek için tüm cümleyi kopyalayıp uygulamayı açın.

Komple satılıyor hocam sitede uygulayan bir kaç arkadaş vardı 

Buda benim uygulamam 

【TRY 170.91  49%OFF | Volkswagen Golf için MK7 7 GTI R GTD dinamik flaşör LED dönüş sinyali Rline Touran ayna ışık 2013 2014 2015 2016 2017】 adlı AliExpress ürününü/sayfasını #_B1sBeb# koduyla görüntülemek için tüm cümleyi kopyalayıp uygulamayı açın.

Komple satılıyor hocam sitede uygulayan bir kaç arkadaş vardı 

Buda benim uygulamam 
Hocam bunu ben de gördüm zaten de animasyonlu istiyorum. Ben internette bulamadım şerit led alıp kodlama yapmaktan başka çare aklıma gelmiyor , selamlama yapabilmesi için. Normal şerit led alsam da o plastik kaba nasıl takarım hiç fikrim yok. Arduino var zaten tek sorun o şerit ledi sığdırmak.

@Beratozt şeridi kırararak yada ısırarak açmaktan başka çare yok ennfazla yenisini almak zorunda kalırsınız sitede çifti 100-150 satan var denemek lazım 

[mention=17842]Beratozt[/mention] şeridi kırararak yada ısırarak açmaktan başka çare yok ennfazla yenisini almak zorunda kalırsınız sitede çifti 100-150 satan var denemek lazım 
Yok zaten orjinal aynamdan çıkan çift led de var ama onları da mahvetmekten korktum. Aklıma gelirse demeyeceğim yarına bi ledleri kurcalayım.

Yok zaten orjinal aynamdan çıkan çift led de var ama onları da mahvetmekten korktum. Aklıma gelirse demeyeceğim yarına bi ledleri kurcalayım.
Çıkaramadım ledleri. Boşta duran ayna gövdesi vardı katlamalı taktığım için boşta duran , onların ledleriyle uğraştım. Ledin soket giriş yerinden çıkarırsam kırılr gibi duruyor ondan zorlamadım. Kısacası o plastiği kırmadan şerit ledi takamam gibi geldi. Başka çözüm yolu varsa o ayrı :(

@Ender abi yanlışım varsa düzelt bu paylaştığın sadece katlanır ayna olan araçlara oluyor diye biliyorum. Kayar led den ayna altı aydınlatmaya hat çekiliyor. Düz aynaya takarsak mavi ışık yanmaz başka bir yerden enerji almak gerekir

@Ender abi yanlışım varsa düzelt bu paylaştığın sadece katlanır ayna olan araçlara oluyor diye biliyorum. Kayar led den ayna altı aydınlatmaya hat çekiliyor. Düz aynaya takarsak mavi ışık yanmaz başka bir yerden enerji almak gerekir
Bağlanti şemasıda var hocam.

Linkten açıp bakılabilir özellikler kısmında anlatılmış  (y)

TRY 278.06 26% Off | Car accessories For VW Golf 7 MK7 GTI R GTD Dynamic Blinker LED Turn Signal Crystal For Lamando TouranL Side Mirror Signal Lamp
https://a.aliexpress.com/_dXFk0oe

Abi ben tam attığım videodaki modeli buldum. Şansa önüme çıktı. Ama ek bir kablo bağlantısı yapılması lazım denmişti , ayna altı lede bağlanması yeterli mi selamlama için? Devamında Osram marka led kullanıyoruz demişler 3 yıl garanti demişler.( İnandırıcı gelmedi😂) Dynamic white isterim şahsen ama 500 lira fazla geldi bana.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt