PLA 3.0 - ŞERİT TAKİP ASİSTANI - KÖR NOKTA

Hocam adaptif far olabilmesi için far beyinlerinin değişmesi mi gerekiyor? Yani şerif takip ekletildikten sonra çift j farlarda da sağa sola oynayabilmesi için ne olması gerekiyor? Direkt farı mı değişmek lazım?

Hocam adaptif far olabilmesi için far beyinlerinin değişmesi mi gerekiyor? Yani şerif takip ekletildikten sonra çift j farlarda da sağa sola oynayabilmesi için ne olması gerekiyor? Direkt farı mı değişmek lazım?
Farların değişmesi gerekir hocam. 

@BG2017 #Aliexpress TRY 1,337.63 5%OFF | Için MQB Golf 7 MK7 şerit değiştirme yan destek sistemi kör nokta destek seti güncelleme takımı

https://a.aliexpress.com/_B0a0l5

Hocam şöyle bir set var işimizi görür mü fiyat performans olarak. 

@BG2017 Hocam geçen hafta @GkM_2015 ahmet hocam kendi aracına @Raban7 hocamızın paylaştığı linkteki ürünü alıp montajını yapmıştı ve site üzerinde paylaşımını da yapmıştı.

Belki kendisi size yardımcı olabilir.  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@BG2017 bu konuda bilgili arkadaşlarda yorum belirtilere ürün en azından elimizde patlamaz. 

2 gunluk ugras sonucunda el emegi goz nuru side assisti bitirdim. Aslinda codlama ve ana tesisat bitti sadece aynalara kablo cekicem. Sukur sorunsuz bitirdim ilk defa bi reteofitte bu kadar yer soktum. Bir kez daha vw ye hayranligim artti istesende kirip dokemiyorsun azicik dikkat yetiyor. Puzzle gibi yapmis gavur.

Ekli dosyayı görüntüle 29385

Ekli dosyayı görüntüle 29386

Ekli dosyayı görüntüle 29387

Ekli dosyayı görüntüle 29388

Ekli dosyayı görüntüle 29389

Ekli dosyayı görüntüle 29390

Ekli dosyayı görüntüle 29391
@BG2017 buyrun hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Raban7 şuan katılım biraz düşük.. bence biraz bekleyip fikir alabiliriz arkadaşlardan..

@BG2017 merhaba ben montaji kendim yaptim necati usta ankaradaysaniz yardimci olur size tavsiyem pla ve side yapacaksaniz ayni anda montajlamak tampon sokulecek 2 kez is yapmamak acisindan hemde montaj maliyeti daha dusuk olur diye dusunuyorum.

@GkM_2015 Evet bende Necati Abi'yi düşünüyorum bütün işlemler için.

Parça tedarik edeyim daha sonra montaj için iletişime geçeceğim kendisiyle.

Siz parçaları nerden aldınız acaba ?

@BG2017 arkadasin attigi linkten aldim side assist i

Pla suan hatirlamiyorjm acikcasi ama ayni saticiyi tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt