Golf 7.5 kısa Far Led Ampul Aparatı

kralmali

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet Ali
arkadaşlar merhaba kısa farlar için led aldım ama yanındaki aparatın nasıl takılacağını bilmiyorum.

önce aparatı fara takıp ledi öyle mi monte etmeliyim yoksa direk lede takıp ledle beraber mi?

birde nasıl takıldığını da bilmiyorum aşağıda foto ekledim 1 mi 2 mi acaba bilen yardımcı olursa çok sevinirim.

1.jpeg

2.jpeg

Ikiside yanlis bence bu aparat golf 7 halojen far tasi icin degil

Fariniz fabrikasyon degilse j ya da u ise aparatsiz takabilirsiniz

Upvote 0
Bu tip olmasi gerekiyor 7 kasanin dönüştürücü 7.5 farkli ise bilemiyorum

11f0e7f799f40e6334082edac1ee8781.jpg

Upvote 0
Ikiside yanlis bence bu aparat golf 7 halojen far tasi icin degil

Fariniz fabrikasyon degilse j ya da u ise aparatsiz takabilirsiniz
7.5 kasa için aparat bu eminim ona hocam da nasıl takacam onu bilmiyorum :)

halojen merceksiz farlarım 1 2 aya replika çift j alacam bütçeyi ayarlarsam  ledlerini almıştım önceden halojene takayım dedim şimdilik

Upvote 0
@HONEY golf 7.5 ların aparatı böyle hocam sizin paylaştığınız golf 7 halojen farlar için. 

@kralmali ampulleri tamponu ve farı sökmeden değiştirebilirsiniz. farın arkasında golf 7 lerdeki gibi kapak yok. kauçuk yumuşak malzemeden yapılmış bir malzeme ile kapatmışlar. karşıya doğru elinizle çekin çıkıyor. çok basit. tabi eliniz büyükse küçük elli birini bulmanız gerek :)  

Upvote 0
@kralmali resim 1 deki gibi yapacaksın ama en son taktığın küçük plastik parça resimde ters görünüyor. Kademe içe bakacak resimde dışa bakıyor!!

Upvote 0
Bu arada aldığım ürün stark ın full power serisi 6000k 9600 lm csp tip odaklanma da iddalılarmış :)

bakalım halojen de nasılmış foto atarım.

1 2 ay bu şekilde kullanacağım sonrası inşallah replika çift j far.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Bu arada aldığım ürün stark ın full power serisi 6000k 9600 lm csp tip odaklanma da iddalılarmış :)

bakalım halojen de nasılmış foto atarım.

1 2 ay bu şekilde kullanacağım sonrası inşallah replika çift j far.
fotoğrafını bekliyoruz hocam, hem bu arayışlarda olanlar için iyi olur. Zamannız vardıysa keşke aliexpressten alsaydınız.Stark tır şu dur bu dur tam 2 kat ve fazlası fiyatlara satıyor ledleri  :|

Upvote 0

Geri
Üst Alt