Amblem sökümü hakkında

Raban7

Katılımcı Üye

İsim
-
Hayırlı forumlar herkese arkadaşlar. 

Aracımın(golf 7.5)amblemine folyo kaplaması yapacağım kendisi siyah arka planı beyaz olucak şekilde ama nasıl söküleceğine dair bir bilgi video bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. 

Hayırlı forumlar herkese arkadaşlar. 

Aracımın(golf 7.5)amblemine folyo kaplaması yapacağım kendisi siyah arka planı beyaz olucak şekilde ama nasıl söküleceğine dair bir bilgi video bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. 
Merhaba Hocam. Uygulamayı yapabildinix mi? Yaptıysanız detayları paylaşır mısınız? Aliexpress’te siyah renklileri 100₺ civarında satılıyor, Turkiye’de satışını bulamadım. Bir de arka logonun iç kısmını kendiniz mi boyayacaksınız? Ben de şöyle bir şey yaptırmak istiyorum ama aynı rengi nasıl tuttururum bilemedim.

B9F0373D-1D09-46E8-A7BD-1DF07FA26CFA.jpeg

@yunusaktas91 hocam folyo aldım kaplayacağım fakat daha fırsat olmadı işten güçten. Yaptığımda revize edeceğim buradan. Aracınızın rengine benzer bir ton folyo bulabilirseniz olur bu şekilde. Ama ben boyuyacağım diyorsanız boya konusunda bir fikrim yok. 

Kaplama için aracımın ön amblemini söktüm içinde passat b8 front yazıyor. Bu normal mi acaba. Ortak parça diye mi acaba. 

15859395206065984699267083865563.jpg

Folyolarda kabarma olmuyo mu hocam zamanında çok niyetlendim korktuğumdan hep vazgeçtim

@romeo68 arka planını krom kaplıycam ön amblem için. Arkası siyah beyaz olucak. 

Geri
Üst Alt