Jant Değişimi

@BG2017 araç rengi,jant modeli ve jant rengi mükemmel uyum sağlamış bence kardeşim :) maşallah diyeyim tekrar buradan da :)

@UmutAsar Hiç fena durmuyor. Güzel olmuş açıkçası. Siyah tüm kusurları kapatmış. s.grey olasdı yada gün metal muhtemelen yakıştıramayacaktık. Ama piano black iyi furmuş.

@Raban7  arkadaşımızın paylaşımında jantlar kirli olduğu için güzel gözükmedi gözüm. demek temiz olsa o da güzel çıkacakmış :)  

Her ne kadar siyah jantta, jant hatları belli olmasada iyi duruyor gün ışığında daha güzel gözükeceğinden emin.

@Kaya06 hocam sarı sitede 18 orjinal lugano var kararsızım birde lastik ölçüsü 235.40.18    ,225.40.18 e göre çok fark edermi yürürü konforu birde çamurluğa sürtme felan olurmu acaba

@Sinanmiray benim aracımın üstündekiler 235 40 18 ebatlarında. Ön çamurluk ta Bi vida var üst kısmında oraya sürtüyordu onu hallettim Bi sürtme kalmadı. Ama bence orjinal ebatlarında kullanın. Onun haricinde geniş olması arka taraftan güzel gösteriyor. 

19" için tüketime en az +1,5 lt/100km eklenecek :(  

@Kaya06 atim kardeş öndende foto valla benim bildiğim 18 ve 19 da var orjinalde

Bu jantlar sarı sitede fiyatıda uygun lastil ölçüleri 235 40 18 golfe göre biraz geniş

Geri
Üst Alt