Jant Değişimi

mmbbarann

Yeni Üye
İsim
Baran
Abiler highline mk7 turmeric sarı aracım var.17 inç orijinal dijon jantımı satıp 18 inç jant almayı düşünüyorum arıcıoğlundan ne kadar mantıklı olur 18 inç arabaya neler katar neler çıkarır değerki yorumlarınızı bekliyorum

@mmbbarann İlk golf almaya niyetlendiğimde turmeric sarı golf arıyordum sonra 7.5 almaktan vazgeçip 7 beyaz bir golf aldım. Siyah jant tavsiye ederim özellikle pretoria 18" jantlar turmeric sarı ile çok güzel duruyor sarı ve piano black birleşimi harika görünüyor.

9d7c44efc1feeabc8b5335c04bdd73ac.jpg

@UmutAsar fotodaki aracın üstündeki jantlar 19" hocam. proteria da bilen bilir 18" kurtarmıyor hiç hoş durmuyor. bu jantın hakkı 19" cesareti olan 19" taktırabilir. 18" malesef güzel durmuyor. tecrübeyle sabit.. kendi aracınızın üstündekiler 18" mi hocam?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Raban7 harbi kötü ha. 19 candır. Uzun yolda nasıl 19 inc deneyimi olan? 

Bendede dijon vardı satıp arıcıoğlundan 18'' WRC jant aldım.

İlk başta sebring alıp boyatayım dedim ama baktım çok maliyetli oluyor vazgeçtim.

Şuan aklımda 19'' Spielberg jant var ama biraz tedirgin etmiyor değil.

Aracımın güncel hali budur..

golf.jpeg

@BG2017 Hocam ankara gibi bir yerde yaşıyorsanız 19" jant korkutmasın bende 19" gün metal proteri düşünüyorum. yada 18" dartford alıp gün metal renge boyatıp takada bilirim.

jantları satacaksanız burada ilana koyun bir arkadaş arıyor ona gitsin hiç olmazsa.

@tuncer_2632 Tavsiyeniz için teşekkür ederim, araştırmalarım devam ediyor jantı bulursam eğer üzerindekileri buradan ilana koyarım tabikii.

19” lugano tavsiye ederim orjinal bulursanız çok yakışıyor ben bulamadım 😂

19 takacak yüreğiniz var ise pretoria gunmetal harici hepsi yalan

@tuncer_2632 @mmbbarann  Çözünürlüğü düşük halini buldum sadece. Ayna kapaklarını carbon kaplama yaptım ve nisanda muayene geçtikten sonra tavan kaplaması ile tam olacağını düşünüyorum.  Ayrıca yaylarımı daha değiştirmedim üzerinde standart yaylar var yazın spor yaylar takılacak bence dijondan daha iyi duruyor diğer jantlara göre ise daha spor ve şık olduğunu düşünüyorum . 19" jant kullanmak çok dikkat istiyor bende alırken ilk 19 istedim ama  kafam rahat olsun diye 18" aldım

41E9A0CB-B6BD-47A4-BFC2-A103AB323C28.jpeg.2c080d025853e85a33803fd74899a9c7.jpeg

@tuncer_2632 @mmbbarann  Ayrıca 19" jantta çok olmasa bile artacak olan yakıt tüketimi ve konforu fazlasıyla düşüreceğini dikkate almanızı isterim.

Geri
Üst Alt