Golf 8 ince bir dokunuş...

Her yeni jenerasyon golften bişeyler götürüyor, 2017 sıfır golf 7. 5 highline aldım, 2018 de cam tavanlı 7,5 ile değiştirdim bir baktım koltuk altındaki çekmeceler gitmiş. Golf 7 highline daki kromlar zaten gitmişti. Şimdi golf 8 de kaput altı hidrolik kaldırma gitmiş, hayalet ekran küçük, ön taraf zaten auris çakması.Bir de medya ekranı sanki göğüslükle tam birleşmemiş bütünlük yok.. Bu kasa 200-250 bin bandında olursa zaten pek satılmaz gibi geliyor. Audi a3 çok daha başarılı geldi bana. Tabi doğuş ülkemize getirirken baya bir donanım kaybı yaşatır. 

@ZITIPAŞA otomobilden anlamayan biride baksa sağdaki yeni kasa der  hatta 7.5  da yer alan makyajlı ön farlar  7 higline da daha güzel  arka stoplar kayar led ve standart orj difizöre lafım yok. yakışmış farlar olmamış yeni araçta da aynı izler var  bozulmalar 7.5 da başlamış   :)

Şu durumda var biz yakışmamış diyoruz ama kronik sorunları çözmek yer kazanmak lamba takma felan kolaylaştırmak adına yapılmış ise mecbur  gülü seven dikene katlanacak. :)

Untitled-1.jpg

s-l800.jpg

Sanırım @Recep Gül bey de 7.5 var  :)   umarım üstüne alınmaz beğeni göreceli bir olay   

o değilde 7 de ki mercek sorunu buğu sorununa nasıl bir çözüm bulunur tek şikayetim o :)  

Sanırım @Recep Gül bey de 7.5 var  :)   umarım üstüne alınmaz beğeni göreceli bir olay   

o değilde 7 de ki mercek sorunu buğu sorununa nasıl bir çözüm bulunur tek şikayetim o :)  
Yok hocam neden alınayım, Bende u-ledleri golfe daha çok yakıştırıyorum agresif görünüşünden dolayı. Ama J lerde kötü durmuyor. 

Garanti veya uzatılmış garanti devam ediyorsa değiştiriyorlar., bittiyse kendiniz değiştirmekten başka şans yok., çok lekeli değilse değiştirmeye gerek yok., ben garantiden değiştirdim 1,5-2 sene geçti yine aynı oldu..

@forzaGilles Aracı 2 el aldım satan eleman  leke yüzünden söktürmüş  takarlarken fazla silikon yapmışlar sanayi işi :)   orjinale yakın  yapabilecek birini bulalım söküp içini temizleyip  olmuşken çift U led takıp toplasın olmadı. :)   Ankarada  birileri  vardır herhalde bu konuda uzmanlaşmış  Teşekkürler. 

@Savatage  arabanin GTI oldugu  o kadar belli olmuyor ki sadece GTI ile ozdeslesmis kirmizi renk ile gosteriyorlar, kirmizi rengini al geriye ne kalir ki style paket mk8 iste

@Savatage  arabanin GTI oldugu  o kadar belli olmuyor ki sadece GTI ile ozdeslesmis kirmizi renk ile gosteriyorlar, kirmizi rengini al geriye ne kalir ki style paket mk8 iste
önümüzdeki daralan demiycem  bayağı bi kırpılan küresel ekonomide zaten silinip gidecek gibi  ,   bu golf  ?  golf evriminde   yüzü siyah bantla kapatılarak  mk7-mk9 arasında poz verir.

ben mk7 yada mk9 olsam  kardeşim az uzak dur  ! sosyal mesafe bırak derim !    

mk8 golf giydirmeleri  sayfa 8 cilt3  fasikül 11   ....tarih bunu yazar  

GTI' ın 7 de bir duruşu vardı. Uzaktan gördüğünde rengi ne olursa olsun veya herneyse, "bak işte  bu GTI " diyebiliyordun. Neyse yav... 8 kötü olmuş işte.  

Moderatör tarafında düzenlendi:
8 çok iyi olmuş.

bizim bu 7 sahipleri 7 çıktığındada 6 çok iyi diyordu.

genel olarak tüm otomobillerde durum bu.

vw de çok köklü değişiklikler yapmadığı için.

her yeni lansmanda bu lafları duyuyoruz.

Bu tasarıma ne yapsan boş, 8.5'da bile düzelteceğini zannetmiyorum direkt 9'a geçmeleri lazım. 7.5'larımıza sahip çıkalım efsane kasa olarak kalacak.

Dediğim gibi hiç kimsede olmadığı için araba bu yorumları görüyor....

leoncularda mk2 efsane falan fişman diyordu...

mk3 çıktığında bu böyledir...

bizim ülkede.

Golf 8 efsane olmuştur canlı gördüğüm için bu yorumu yapıyorum.  Style paket bile yeterlidir.

anahtarsız calıştırma hayalet gösterge ambians aydınlatmaları herşeyiyle 4x4lük bir araba

arka stoplar ön far hepsi çok kaliteli.

bizim 7.5 sahipleri ön farlarını ya görmüyor yada  kendi malına deli gibi sahipleniyor..

Geri
Üst Alt