Golf 8 ince bir dokunuş...

Kısmet olursa inşallah Golf 8 almayı düşünen bir Golftutkunu olarak; Dış tasarım çok hoşuma gitmese de Zamanla Göz alışabilir. Ayrıca  Body Kit ve Jant  ve ufak bir kaç dokunuş ile Görünüşüne dokunabilirim diye düşünmekle birlikte İçi Çok Hoşuma gitti.

Golf 8 için Tek Yorumum :)  

'' Dışı sizi, İçi Beni Yakar. ''  (y)

Golf 8 iç konsol.jpg

Bilmiyorum ama tamamen kendi yorumum ve zevkim. Golf'un benim için tartışılmaz hem dış hem iç en güzel kasası 7.5 kalite algısı da çok yüksek bir araç. Bu kasa ne kadar daha çok güncel ve elektronik olsa da 7.5'un yerini tutacağını sanmıyorum.

Bence vw  golf  için şunları yapmalıydı..  Golf 7  ve 7.5  da ki hataların tamamını  giderip (yürüyendeki * koltuk aşınması  vs.. kronik sorunları düzeltip  iç konsola büyük ekran koymalı  dolu dolu navi+ mov player kısıtlamasız.. hayalet ekran + kayar sinyaller standart olmalı - Emisyon yüzünden kısıtladıkları beygirleri getirseler.  En az benzin dizel de 150 beygir olmalı potansiyel var araçta .. Özel pastel renkler gelse  yeterli idi yapılan yeni platforma harcanan rakamın 10 da 1ini bile gitmezdi sırf beygiri fazla diye çok opel astra satıldı vw 1 kaç modeli iyi doldurup piyasayı alt üst etme potansiyeli var..  Bırakın her şeyi  Dsg yi  ZF gibi minimum sorunsuz hale getirdik deseler o bile yeterdi :)  Kısacası sorunları çözüp  multimediayı güçlendirse + 20/30 hp katsa bu iş tamamdı.. 

Arkadaşlar golf 8 in içi çok düz hatlarla modern görüntülü ilk bakışta herşeyi gösteren bir iç dizayn olmuş bir fransız aracı görüntüsü olmuş . Peki 7 veya 7.5 lar öylemi sanki el dokuması bi halı gibi baktıkça dokundukça inceledikçe her seferinde farklı bir hissiyat veriyor araca her bindiğinizde sanki daha yeni almış ilk kullanışınız hissiyatı veriyor 8 i beğenenler araç piyasaya çıktıktan 6 ay sonra dicekleri tek kelime Golf 7 sen neymişsin yani arkadaşlar son 7.5 ları alanlar sahip olanlar çok şanslı sakın satmayın derim

Daha arabayı canlı görmeden, içine oturmadan, sürmeden linç ettiniz ya...

• Beğen
Tepkiler: SCC
Burada Golf 8'i yerin dibine batıranların hepsi , bayilerde incelerken ağzının suyu akacaktır. =) Her yeni nesil golf bir öncekinin önüne her zaman geçmiştir. Ben merakla bekliyorum.

Ölü doğan bir araç olma potansiyeli zaten yüksekti., Bu virüs illetinden sonra kimse ben araba mı yenileyeyim., yeni araba alayım diye aklının ucundan geçiremez duruma geldi..

Bu virüs bitse bilee en az 10 yıl ekonomik etkileri sürecek...

@chemdemir 

Burada Golf 8'i yerin dibine batıranların hepsi , bayilerde incelerken ağzının suyu akacaktır. =) Her yeni nesil golf bir öncekinin önüne her zaman geçmiştir. Ben merakla bekliyorum.
golf 4>golf 5 Her yeni nesil bir öncekinin önüne herzaman gecmemistir. Ben merakla beklemiyorum, gördüm cünkü, hicte ilgimi cekmedi, ayni fiyat skalasindaki rakiplerine bakinca kimsenin agzinin suyu akmayacaktir, cünkü yeni birsey yok, bu yeniliklerin hepsini PSA 2 yil önce yapti, VW ne yapti? Piyasadaki güncel teknoljiyi aldi, tipinin icine etti,  sonuc = golfff 8 :)

@chemdemir  sanmiyorum hocam, onceden de yazmistim, golf 7 ilk geldiginde daha fotograflardan hayran birakiyordu kendisine u ledi olsun, renk secenekleri olsun, mesela golf 7 nin tungsten grisi pasifik mavisi kursun grisi vs cok karizmatik ve agir oturakli renkler, mk8 in renk secenekleri bile duzgun degil sari desen degil yesil desen degil aracin zaten en yakisan rengi beyaz, yani adamlar renkleri bile bir cıvık belirlemis. Aa ne guzel araba ben 7  veya 7.5 kasayi satayimda bu tuhaf sari yesil arasi renk mk8 alayim diyen illaki cilacaktir ancak mk7 deki rakamlara ulasacagini hic sanmiyorum.

Söz konusu GOLF  olunca , ilerde olası bir sokağa çıkma yasağı bile olsa , bu yasağı delip ilk ben almalıyım , şehrin en elit caddesinden ilk ben geçmeyelim diyecek en az 10 milyon insan vardır ülkede ! 

Birde olay şuraya kayıyor ? Devamlı mk8 e taşlama yapılıyor hissiyatı var

Araç kötü değil ! 

Mk7 den kötü ! (Hemde misli misli) 

İç güzelliği ? Kurtarırmı ? 

İçi güzel / maneviyatı süper / ruhu tertermiz / kalbi 10 numara  

Bir hatunu miss globe seçmiyorlarsa 

Bu mk8 i de kainat güzellik yarışmasına sokmaya pek gerek yok sanki?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt