AliExpress den Araç kamera siparişi verdim (geldi)

Beşiktaş1903

Katılımcı Üye

İsim
Mustafa Kemal
Benim Ürün geldi ufak tefek sorunları aşıp montajını yaptım en altta sağda GPS verileri var. Alacak arkadaşlara fikir açısından videosunu yayınlıyorum. Dosyanın boyutu 92.8 mb en iyi kalitede çekim ayarı 

Uzun zamandır araç kamerası bakıyordum bu Corona virüsü girince vazgeçtim .lakin bu kansız Çinliler iyi bir indirim yapınca almaya karar verdim .gelirmi gelmezmi bilmiyorum ama gelmezse en kötü paramı geri alırım diye düşünüyorum. Marka jado fiyat performans ürünü olarak geçiyor 

genel olarak artı özellikleri 

Kapasitif batarya

gps (trafik polisi ile görüştüğümde GPS kayıtlarını dedil sayıyoruz demişti yani kaza anında hızım belli haklıysam ne ala kanıt )

sigorta bağlantısı olması çakmaklık girişine bağlantıyı sevmiyorum.

piasada satılan  viafo ile denk özellikleri var neredeyse 3 de 1 fiyatı .

almamın esas sebebi haklı ilken haksız duruma düşmemek araba çizilmiş çok umrumda değil çizmeseler daha iyi ama :)

indirimden önce 400 küstüre geliyordu .

ED6C65EB-95EB-499B-867B-346F78044D95.png

664D9672-65C4-46D0-AA6E-AC2D4191064E.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Simdi siz modeli belirtince aliexpres de inceledim Türkiye den de dahil satis sayisi cok fazla ve herkes memnun

Simdiden hayirli olsun hocam

incelemesi var. hemen aldım gps+sadece ön kamera+park modülü ile kuponlarla 218 e geldi.

@Huseyin6 【TRY 162.79 43%OFF | JADO D330 araba dvr'ı kamera WIFI hız N GPS Dashcam FHD 1080P çizgi kam 24H park monitörü araba kayıt kamera gece görüş】 adlı AliExpress ürününü/sayfasını #_B1CJbn# koduyla görüntülemek için tüm cümleyi kopyalayıp uygulamayı açın.

#Aliexpress TRY 162.79 43%OFF | JADO D330 araba dvr'ı kamera WIFI hız N GPS Dashcam FHD 1080P çizgi kam 24H park monitörü araba kayıt kamera gece görüş

https://a.aliexpress.com/_BPEOVr

@HONEY dh forumunda da bayağı müdavimi var bu markanın hocam 3 aydır bekliyordum denk geldi gayet iyi duruyor bence 

Bu arada madem alıcı çok birbirimize kod paylaşarak alalım ki sonraki alışverişler için 3-5 indirim kazanırız 

【TRY 162.79 43%OFF | JADO D330 araba dvr'ı kamera WIFI hız N GPS Dashcam FHD 1080P çizgi kam 24H park monitörü araba kayıt kamera gece görüş】 adlı AliExpress ürününü/sayfasını #_BS8LLn# koduyla görüntülemek için tüm cümleyi kopyalayıp uygulamayı açın. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=11839]HONEY[/mention] dh forumunda da bayağı müdavimi var bu markanın hocam 3 aydır bekliyordum denk geldi gayet iyi duruyor bence 
Ne guzel bir ürünü takip edip uyguna / indirim yakalayinca insanda bedava almış gibi mutlu oluyor

Ürün fiyat yorumlar dehşet iyi tam fiyat performans urunu

Gule gule kullanin hocam

53,43 USD olan paketmidir bize uygun olan ?

Wifi + GPS + arka kamera ve park modu modülü ile gelen ?

Geri
Üst Alt