Golf 7 led drl

Koc

Üye
İsim
Muhammet
Slm arkadaslar golf 7 icin resimdeki led drl beyaz+sari yanan aksesuari aldim ama bi turlu baglantisini yapamiyorum

Adaptater den cikan 1 mavi 1 sari 1 siyah ve 1 kirmizi Kablo var tek taraf icin denedigimde bir tarafi calisiyor ama diger tarafa baglanti nasil yapacagim bilgisi olan arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler 

Screenshot_20200327-170853_Amazon Shopping.jpg

Screenshot_20200327-172351_Amazon Shopping.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Slm arkadaslar golf 7 icin resimdeki led drl beyaz+sari yanan aksesuari aldim ama bi turlu baglantisini yapamiyorum

Adaptater den cikan 1 mavi 1 sari 1 siyah ve 1 kirmizi Kablo var tek taraf icin denedigimde bir tarafi calisiyor ama diger tarafa baglanti nasil yapacagim bilgisi olan arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler 

Ekli dosyayı görüntüle 29447

Baglanti hakkinda yardimci olabilecek kimse yokmu ben avrupada yasiyorum burada bu isi yapanlar yok kendim yapmak zorundayim

Baglanti hakkinda yardimci olabilecek kimse yokmu ben avrupada yasiyorum burada bu isi yapanlar yok kendim yapmak zorundayim
Hocam bunu alıp biraz daha üzerine verip apo ustada yaptırman daha mantıklı olur. Anlamıyorsan yani. Vural elektronik yazsan çıkıyor. Kocasinanda yer. İşçiliği de çok iyi. Google a yazsan hemen çıkar zaten arayıp derdini anlatman yeterli.

merhaba;

diyagrama göre;

kırmızı 1 numara kontaktan gelen + ucu (sigorta kutusunda ufak bir LED lamba ile bulabilirsiniz)
mavi 2 numara sinyal lambasının + ucu (far üzerindeki kablolara toplu iğne batırarak bulmak mümkün)

sarı 3 numara sinyal lambasının + ucu (bunu da far üzerindeki kablolara toplu iğne batırarak bulmak mümkün)

siyah 4 numara aküden gelen - uç (aracın metal aksamı (-) dir zaten, herhangi en yakın metal bir yerden alabilirsiniz bu ucu)

5 numara da zaten arayüz bağlantı soketini işaret ediyor.

yanlız bu diyagramda bir hata olmalı (kalın ve altı çizili yazdım) çünkü 2 ve 3 numaralarda anot (yani ikisine de  + ucu yazmış)
biri (-) uç olmalı.

bunu deneyerek anlayabilrisiniz.

@Beratozt kardes onerin icin tsk ama fransa da yasiyorum ve burada bu isi yapanlar yok

@doganersin Oncelikle cevabiniz icin tsk ederim 2 ve 3 nolu kablolar sag ve sol sinyal kablolari onlari buldum problem yok ama bu kirmizi 1 no yu direkt sigorta kutusuna mi baglamak zorundayim yoksa farlarin uzerindeki gunduz aydinlatma ( drl) lambasina baglasam olmazmi aynen sinyal kablolari gibi

Geri
Üst Alt