Otomatik Camlar

haliluzuner41

Yeni Üye
İsim
Halil
Merhabalar,

aracımın ön iki camı otomatik inip kapanmıyor 8-10 sn aşağı yukarı basılı tutuyorum sıfırlıyorum sorun düzeliyor ama ertesi gün yine aynı sıkıntı.. bunun aküden kaynaklandığını tahmin ediyorum. bu sorunu nası çözebilirim.?

Cam motarları değişecek benimki garanti varken değişmişti

Upvote 0
Kodlamayla vs düzelmiyor mu.? Çünkü motorunda sorun yok sıfırlayınca problem olmuyor otomatik inip kalkıyor

Upvote 0
Hocam benimki kumandadan basılı tutunca camlatı bigün açıyordu birgün açmıyordu garantiden motarları değiştirdik dediler öyle düzeldi

Upvote 0
MErhaba Hocam;

Araçlarımızın bazı tarihli seri üretimlerinde bu sorun yaşanmıştı. Bunla alakalı forumda konusuda vardı yanlış hatırlamıyorsam. Çöüzümü ise Cam motorlarının değişimi ile olmuştu.

Geçmiş olsun keyifli forumlar dilerim. (y)

Upvote 0
@Sel aynen benim camlarda öyle bir gün açıyo bir gün açmıyor. Bi ara motorları değişicez ozaman teşekkürler ;)

Upvote 0
@Ender ama yinede bana cam motorunun arızalandığı mantıklı gelmiyor yetkili servis kolaya kaçmak parça değişmek için de öle sölemiş olabilir. Çünkü cam motorunda problem olsa sürekli aynı arızayı verir bu öyle değil ki düzeliyo 1-2 gün sora tekrar bozuluyo böle gidiyor aküden kaynaklanma durumu da olabilir çünkü aracı kapatıp açtığım zaman otomatiği bozuluyor biraz araştırıcam 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

Geri
Üst Alt