Katlanir dikiz ayna aliexpress

@mustik teşekkürler ustam peki şu an için aliexpres gönderim yapabiliyormu bilginiz varmı
3 gün önce sağ ayna kapağı sipariş ettim denemek için, şuan yolda geliyor. Teslimat süresi 10 nisan 6 mayıs olarak görünüyor tabii Berlin için bu, Türkiye de durum farklı olur mu bilemedim.  Ama gönderiliyor. 

[mention=3715]mustik[/mention] teşekkürler ustam peki şu an için aliexpres gönderim yapabiliyormu bilginiz varmı
Aliexpres hala aktif bi sekilde gonderim yapiyor sorun yok alabilirsiniz sorun yok yani

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugun aliexpresten aldigim katlanir aynalarin montajini yaptim biraz zordu ama youtubeden videolarini izleyip işe koyuldum en son kodlamasini da yaptim hersey dort dortluk calisiyor sag ayna asagi iniyor ve eski yerine ayni sekilde stabil dönüyor gercekden kaliteli bi urunmus almayi planlayanlar varsa dusunmeden alabilirler yani tuningcilerde satilanlardan katbe kat daha kaliteli resim cekmedim ama dusunenlere fikir vermesi acisindan yazdim
5794058b3094c89b9e89614cb2a3a83a.jpg

Hayirli olsun gule gule kullanin

Attiginiz linkdeki urunu sepete ekledim ama almayacagim psikolojim bozuk

Almayacagin şeyi niye sepete ekliyorum bende bilmiyorum aramizda psikolog var mi

Şu an benim için lüks bir harcama olur

Almayacagin şeyi niye sepete ekliyorum bende bilmiyorum aramizda psikolog var mi

Tesekkurler valla cok memnun bi alisveristi bence alin derim fiyat makul

O psikoloji bende de var hocam, almasam da ilerde alırsam elimin altında dursun mantığı... Almasına alırım da montajı korkutuyor beni. Yoksa çok pişmanım katlanır ayna seçeneğini seçmediğime "ne olcak onuda elimizle kapatalım" dedik... Heee al kapat şimdi. 

Tesekkurler valla cok memnun bi alisveristi bence alin derim fiyat makul

Hocam kör nokta olayı varmı?  Benim araçtaki aynada hem ayna ısıtma hem kör nokta olayı var. Yada onları bu aynaya aktarabilme şansım varmı? Sipariş verirsem ona göre vercem. 

Hocam kör nokta olayı varmı?  Benim araçtaki aynada hem ayna ısıtma hem kör nokta olayı var. Yada onları bu aynaya aktarabilme şansım varmı? Sipariş verirsem ona göre vercem. 
Kor nokta varsa orijinal aynanizda bu aynayi almayin bence.iyice bi arastirin derim servise falan sorun cunku o islem biraz karisik olabilir aslimda youtube da bi eleman takmisti katlaniri kor nokta ile sadece aynasini degistirmisti cunku ayna camindaydi kor nokta uyarisi

Arkadaslar bir sorum olacak bir yakinimla araclarimiza bu katlanir ayna montaji yapacagiz sorum şu;

Yakinimin araci golf 7.5 midline plus bu aynalari takmak icin ayrica kapi modulullerini de almasi gerekir mi yoksa midline plus modellerinde comfortline gibi zaten var mi?

@Erman midline larda kapı modülü değişiyor hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Erman o konudan tam emin değilim yanıltmak istemem biraz araştırma yapmak gerekebilir

Hocam katlanir aynalarda şöyle bir sikayet de duymuştum ucuz olanlarda belki bu sorun vardir

Aynanin görüş açısı ve netliği konusunda orjinalden kalite farki var mi?

Geri
Üst Alt