Katlanir dikiz ayna aliexpress

mustik

Üye
İsim
mustafa
Aliexpresten aldigim katlanir dikiz ayna 15 gunde ups kargo ile elime ulasti 1180 tl ye almistim 218 tl gumruk vergisi odedim turkiyede sahibindende bir cok saticiya mesaj attim dandirik yan sanayi urunlere 1500 2000 gibi fiyatlar cektiler urun orijinale benziyor acikcasi uzerlerinde vw damgalari mevcut. aynisina tr de saticilar 2000tlden asagi fiyat cekmediler birde yan sanayi urunler var tr de onlarinda iclerinin plastik oldugunu ogrendim yani takip gorecegiz artik kalitesini almak isteyenlere linki asagi birakiyorum.

#Aliexpress TRY 1,142.68 | BODENLA otomatik kat ayna elektrikli katlanır yan ayna gözlük kapağı VW için anahtar Golf 7 MK7 7.5

https://a.aliexpress.com/_BTKZdP

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aefc428477b24593c1bbb05b4aa706a0.jpg
048b95604f2c5eb9dfa530c98dcd26e0.jpg
d151212fd945831e37b40c7fbd1099c2.jpg

@mustik Hocam bu ürünler çok güzel mantıklı fiyattan almışsınız. Ben çok montaj yaptım bu üründen.Memnun kalacağınızdan eminim oem ürün bunlar.Tunning ürünlerinden çok farklı .hayırlı olsun 

[mention=3715]mustik[/mention] Hocam bu ürünler çok güzel mantıklı fiyattan almışsınız. Ben çok montaj yaptım bu üründen.Memnun kalacağınızdan eminim oem ürün bunlar.Tunning ürünlerinden çok farklı .hayırlı olsun 
Tesekkur ederim youtube da da bu urunlerden takip memnun kalan bir cok video gordum ve yorumlarda da herkrs memnumdu aldim almak isteyenler icin gercekten su an aliexpress te 10.yil icin indirimler mevcut bakabilirler diye jaber vereyim dedim

@mustik hayırlı olsun hocam. Bir takında bakalım sağ aynada problem olacak mı? Bende alacağım merak ediyorum.

@zulalyol hocam taktığınız aynalardan;  sağ aynada hiç sorun yaşadınız mı?

@mustik hayırlı olsun hocam. Bir takında bakalım sağ aynada problem olacak mı? Bende alacağım merak ediyorum.

@zulalyol hocam taktığınız aynalardan;  sağ aynada hiç sorun yaşadınız mı?
Zülal abi yakın zamanda benim aracıma da katlanır ayna uygulaması yaptı. Sorundan kastınız nedir, geri viteste aşağı inmeme mi? Eğer onu kastediyorsanız bende öyle bir problem yok, şu an sorunsuz kullanıyorum çok şükür.

[mention]zulalyol [/mention] abi bana katlanır ayna uyguladı herhangi bi sorun olmadı..

Bunların kör nokta uyarı sistemlisi varmı? Yoksa hepsi standart mı? 

arkadaşlar merhaba bende golf 7aracıma katlanır ayna takmak istiyorum yalnız araştırdım iki çeşit fiyat çıkıyor 2.000 ve 1250 gibi  1250 için yaramaz diyorlar bilğilerinizi paylaşırsanız sevinirim

arkadaşlar merhaba bende golf 7aracıma katlanır ayna takmak istiyorum yalnız araştırdım iki çeşit fiyat çıkıyor 2.000 ve 1250 gibi  1250 için yaramaz diyorlar bilğilerinizi paylaşırsanız sevinirim

1200 olanlar yan sanayi yanin yani diyebiliriz bende cok arastirmistim sorunlu olanlar sag ayna geri asagi inmiormus onlarda oem olanlar yani 2000 olanlar turkiyede aliexpresdrn alinma onlari aliexpreste 1400 ila 1500 vergi dahil alabiliyorsunuz bunlar oem hatta cin icin uretilmis oradaki vw fabrikalarinda takilan aynalar uzerilerinde vw damgalarini falan bulabilirsiniz size tavsiyem buradan almak yerine yurt disindan getirtmek

@mustik teşekkürler ustam peki şu an için aliexpres gönderim yapabiliyormu bilginiz varmı

Geri
Üst Alt