Torpido gözü esrarengiz olayı !

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Arkadaşlar merhaba ,bugün tuhaf bir olay oldu. Malum virüsten dolayı heryer kapalı gidecek biryer yok vs.. Bende aldım laptop'u gittim araca. Biraz kodlamalara uğraştım yeni birşeyler bulabilirmiyim diye herneyse, Uzun zamandır teybi fabrika ayarlarına almayı düşünüyordum fakat hep erteledim ayarları bir daha yapmaktan...

Bugün madem bindim arabaya şunuda yapayım dedim, Menüden ayarlar sonrada Fabrika ayarlarına dön'e tıkladım, Fabrika ayarlarına sıfırlansın mı ? Sorusuna TAMAM dedikten sonra tüm ayarlar sıfırlandıktan snra aynı anda Torpido gözü açıldı bildiğiniz Klik diye sesinide duydum hani sanki elle açılmış gibi açıldı. Noluyoruz dedim bi ürktüm kapattım torpidoyu ayarları tekrar sıfırladım ama bu sefer olmadı.

Öğrenmek istediğim ,tabii ki bunu bir sorun olarak görmüyorum sadece merak ettim böyle bir olay olabilir mi ? yoksa 3 harflilere mi kaldık ne olduk  :D  

Arkadaşlar merhaba ,bugün tuhaf bir olay oldu. Malum virüsten dolayı heryer kapalı gidecek biryer yok vs.. Bende aldım laptop'u gittim araca. Biraz kodlamalara uğraştım yeni birşeyler bulabilirmiyim diye herneyse, Uzun zamandır teybi fabrika ayarlarına almayı düşünüyordum fakat hep erteledim ayarları bir daha yapmaktan...

Bugün madem bindim arabaya şunuda yapayım dedim, Menüden ayarlar sonrada Fabrika ayarlarına dön'e tıkladım, Fabrika ayarlarına sıfırlansın mı ? Sorusuna TAMAM dedikten sonra tüm ayarlar sıfırlandıktan snra aynı anda Torpido gözü açıldı bildiğiniz Klik diye sesinide duydum hani sanki elle açılmış gibi açıldı. Noluyoruz dedim bi ürktüm kapattım torpidoyu ayarları tekrar sıfırladım ama bu sefer olmadı.

Öğrenmek istediğim ,tabii ki bunu bir sorun olarak görmüyorum sadece merak ettim böyle bir olay olabilir mi ? yoksa 3 harflilere mi kaldık ne olduk  :D  
@Recep Gül torpido kapanırken kenarlardaki diller tam oturmamıştır. 

Upvote 0
Hocam aracı alırken opsiyonel üç harflilerden koruma paketini almadınız mı? 
:D :D :D   :D   Valla hocam belkide ben torpido gözünü tam kapatmadım falan ama arabaya oturduğumda hiç torpido gözüyle uğraşmadım açılması o yüzden şaşırttı beni. Hani açmış kapatmış olsam derim belki yarım kapattım onadn oldu falan  :D  

Upvote 0
Bismillahirrahmanirrahim

1- Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad

2- Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad

3- Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad

Elhamdulillâhi Rabbi’l-âlemîn. Er-Rahmâni’r-Rahîm. Mâliki yevmi’d-dîn. İyyâke na’budu ve iyyâke neste’în. İhdine’s-sırâta’l-mustakîm  Sırâta’l-lezîne en’amte aleyhim. Ğayri’l-meğdûbi aleyhim ve le’d-dâllîn.”

AMİN

Upvote 0
Öyle birşey oldu herhalde hocam. 
@Recep GülBenim de şöyle birşey başıma gelmişti:

Park halinde arabada otururken klima fanını açtım bir anda kapı açıldı. Meğer kapıyı kapamamaşım, sadece fitiller tutmuş. Fan açınca hava girişiyle basınç oluşturup salmış kapı kendini.

Upvote 0
:D :D :D   :D   Valla hocam belkide ben torpido gözünü tam kapatmadım falan ama arabaya oturduğumda hiç torpido gözüyle uğraşmadım açılması o yüzden şaşırttı beni. Hani açmış kapatmış olsam derim belki yarım kapattım onadn oldu falan  :D  
Tam oturmamıştır abi denk gelmiştir tabi denk gelmesi de büyük olasılık hesapları 

Upvote 0
Büyük ihtimalle tam oturtulmadı ve parçalar birbirini sıkıştırmak suretiyle idareten konumunu korudu. Araç içindeki en ufak bir sarsıntı sonrası da kendini aşağı bıraktı :) kodlamaya devam :D

Upvote 0
Büyük ihtimalle tam oturtulmadı ve parçalar birbirini sıkıştırmak suretiyle idareten konumunu korudu. Araç içindeki en ufak bir sarsıntı sonrası da kendini aşağı bıraktı :) kodlamaya devam :D
@Recep Gül Kuvvetle muhtemel böyle olmuştur hocam, farklı bir şey aramayın. :)

veya araç fabrikadan çıkarken torpido gözü açık kalmıştı, fabrika ayarlarına dönünce kapak yine açıldı. :D

Upvote 0
Ahaha yorumlar efsane, arkadaşlar biraz gırgır şamata olsun diye paylaştım aslında, ama benim fabrika ayarlarına girmek için tamam a basmamla torpido gözünün açılması büyük rastlantıydı, acaba dedim fabrika ayarlarına alınca torpido gözüde mi açılıyor diye 2.defa denedim açılmamıştı. 😂😂

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

Üretim hatası var araç değişimi için 3 hafta sonra wolfsburg dan geçen 188 den Tor nord a sapın ordan Halle 25 e geçin kalite sorumlusu muhittin abiye selamımı iletin olanları anlatın golf 8 ile değişimi yapar o. Türkiye olsa bir sürü mahkeme vs uğraş dur. 

Upvote 0

@Recep Gül 

Ahaha yorumlar efsane, arkadaşlar biraz gırgır şamata olsun diye paylaştım aslında, ama benim fabrika ayarlarına girmek için tamam a basmamla torpido gözünün açılması büyük rastlantıydı, acaba dedim fabrika ayarlarına alınca torpido gözüde mi açılıyor diye 2.defa denedim açılmamıştı. 😂😂
Enter a hızlı basınca araç ürküp size tepki mi verdi acaba :D

Upvote 0

Geri
Üst Alt