Siparişlerin Gecikmesi

Alehondro01

Yeni Üye
İsim
Mustafa
Slm arkadaşlar virüs olayından dolayı Nisan ayında yapılması planlanan teslimatların gecikme durumu olabilir mi? Bu konuda müşteri temsilcilerinden bilgi alan arkadaşlar var mı? 

Hocam zaten sizin aracınız 11 gün önce gemiye sevk edilmemiş miydi? Yani üretim bandından zaten çıktı. Gemiyede binmiştir. Şu an sadece Gemiden indirilip Dilovasından Adana'ya gelmesi kalmıştır. Büyük oranda aksatacak birşey görmüyorum ben. Firmalar hala çalışıyor. Aslında herkes çalışıyor ya. 

@Aliiii üstadım hala sevkediliyor diye yazıyor. Müşteri temsilcisi de net konuşmuyor teslimat için. 

Aslında onların sisteminde herşey çok net tarihi tarihine yazıyor ama mahçup olmamak olmamak için belkide detayını söylemiyordur.  

@Aliiii üstadım hala sevkediliyor diye yazıyor. Müşteri temsilcisi de net konuşmuyor teslimat için. 
abim, drekt doğuş otoyu ara, oradan sorun. gemide varsa eğer onlara gemideki araçların listesi vardır. Aykan'dan mı,  yoksa farklı bir şehirden mi alıyorsunuz

@Aliiii Vallahi bilmiyorum biraz gecikebilir falan dedi. Ben de Volkswagenim uygulamasından takip ediyorum yaklaşık iki hafta önce limana sevk ediliyor diye yazmıştı hala aynı yazıyor. Y

@Culture33 şimdi aradım Doğuş Otomotiv i onlarda araç üretimden çıkmış limana sevk aşamasında bekliyor dediler. Ama virüs olayından dolayı ne zaman geleceği konusunda net bilgi vermek yanlış olur dedi. Sanırım biraz daha bekleyeceğiz. 

@Culture33 şimdi aradım Doğuş Otomotiv i onlarda araç üretimden çıkmış limana sevk aşamasında bekliyor dediler. Ama virüs olayından dolayı ne zaman geleceği konusunda net bilgi vermek yanlış olur dedi. Sanırım biraz daha bekleyeceğiz. 
Haziran-Temmuz olma ihtimali çok.

@Alehondro01 merhabalar hocam, ben de ayni durumdayım bekliyorum. Özelden mesaj yazdim, gelisme olursa haberlesebiliriz

Geri
Üst Alt