vw golf7 comfort 2016 kayar j led

@ycetin hocam Kesinlikle ve ek olarak 7 için uyumlu 7.5 r line ön tamponu bekliyorum.

3396B3C7-C1CB-4DBA-A4FA-79963E6B785F.jpeg

5302E786-AA27-4C29-863E-51F3E126CB1E.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

@ali_burkay aydınlatmanız çok başarılı. Acaba çift u led içinde uyumlu mu bu osramın d2s modeli?

@ali_burkay aynen aydınlatma çok başarılı, hem yüksek bir aydınlatma hemde ışık çizgiyi dağıtmıyor. Halbuki jled farların hepsinde bunlar sorundu.

@Tracy299 eğer farınızın içindeki merceği d2s ise uyacaktır. Aynı ampülün farklı versiyonları da mevcut. Farklı mercek tipleri için.

@farukal Antalya dan Çırak Oto Aksesuar dan ancak hepsi aynı diye biliyorum, ben geçen hafta aldım, uzunlar da gömülü led ampül var, kısalara xenon taktım. Şuan çok memnunum ayrıca her yönden çok yardımları oldu, montajı yapan yerle de uzun uzun çalışmalar yaptık dün duvar karşısında, replikalarda merceğe takılan ampül ve far ayarı çok önemli.

@ali_burkay maşallah hocam aydınlatma çok güzel görünüyor. Sizin j farlara direk takıldı mı? Yoksa ekstra aparat falan takıldı mı?

@Turk0 bulmadım henüz yok hocam golf 7 için, ancak 7.5 gti var onuda düşünmüyor değilim bence çok iyi duruyor, instagramda Epey fotoğrafı var. 

85D0EED0-DFE3-4075-A946-8886953BDF05.png

@HONEY valla üstad sen gene 7 25 e geçmişsin bendede kayar 7.5 led senin gibi dover jant var farlar helojen onları halledemedim zaten virüs yüzünden işede gitmiyoruz ekonomik çöküntiye geçtik insanın ekonomisi biraz bozulunca balkondan arabaya bakınca dover jantlar bile durban gibi geliyo anlıcan kendimizi biraz daha kandırmamız lazım

[mention=11839]HONEY[/mention] valla üstad sen gene 7 25 e geçmişsin bendede kayar 7.5 led senin gibi dover jant var farlar helojen onları halledemedim zaten virüs yüzünden işede gitmiyoruz ekonomik çöküntiye geçtik insanın ekonomisi biraz bozulunca balkondan arabaya bakınca dover jantlar bile durban gibi geliyo anlıcan kendimizi biraz daha kandırmamız lazım
Allah sağlık versin

Sonra ekonomik sartlar olursa tamamlariz olmasada elimizdekinin değerini bilelim yeter

O zaman senin araç 7.15
isallah 7.49 yapariz

@HONEY aynen ustad 7 çeyrekteyiz daha Allah sağlık versin ama şeytan dio ortalık normale dönünce ne var ne yok taktır sağlam bi stres at şaka biyana yapıcam şey belli durban bide 3.5 yay fazlasına gerek yok . Ustad birde aynen dediğin gibi elimizdekinin kıymetini daima bilmek lazım valla yıkayıp parlatınca benim mersedesim oluyo

Geri
Üst Alt