Bu araç sizce nasıl bir problem varmı

Ferdi

Üye
İsim
Ferdi
Açıklamanın sonunu daha okumadan comforttan çevrilmiştir dedim içimden, nitekim öyleymiş. :)

Sizin aracınızla kıyaslayınca bence de uygun fiyatı. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Ferdi Hocam bence sizin aracın fiyatı yüksek sanki. Aradaki model, km ve donanım farkına bakacak olursak. 

@ycetin model ve km eyvallah doğru diyosun ama donanım olarak benim aracım o araçtan çok dolu 

@frknyldrm hocam comfort’dan çevirme olduğunu nasıl anladınız. Merak ettim doğrusu.  ;)

@frknyldrm ben biraz çokmu demişim acaba
@Ferdi Bence biraz çok hocam, donanımlarınız çok güzel gerçekten ama 2.elde bu kadar büyük bir bedel ile karşılık bulacağını zannetmiyorum.

Fiyat tavsiyesi istiyorsanız benden daha bilgili üyelerimizden daha faydalı yorumlar gelecektir diye düşünüyorum.

@Ferdi hocam Türkiye piyasasında ön plana çıkan ilk iki kriter model,km ve değişen/boya bence.

sizin aracınızı kötülemek değil niyetim ancak ne kadar dolu olursa olsun bu tip opsiyonlar fiyata değil daha çok ilgi artırıcı şeyler. Eğer siz aracınızı bu fiyata satabilirseniz. Gerçekten bence satıl başarısı olabilir. Diğer araç içinse öncelikle yeni model (makyajlı kasa) sonra km sizin ki ile arasındaki fark 130k km.  

@DuzboruDownpipe mantıklı  ;)  ama bence farlar replika değil. Replikaysa eğer baya iyi bir replika. 

@frknyldrm saygı duyarım aslında biz kendi kendimize yapıyoruz benim aracin aynısı geçen gün 186 bin yazmış sadece km 86000 di sırf ona inat koydum aracı fiyat böyle olmasına rağmen arayan soran takas isteyen var nasip

@Ferdi Elzem değil ise bence satmayın. Bu opsiyonlarla fabrika çıkışı bir araba bulamazsınız. Km'si biraz fazla oda zevkle bindiğiniz için olsa gerek. 

Fabrikasyon bol opsiyonlu araç her zaman satıldığında yerine konması zor bir elmas benim gözümde. Görüyorsunuz forumda yalnızca bir ACC işleri, CarPlay işleri bile ne kadar meşakatli oluyor. 

Geri
Üst Alt