Mib2 Video Oynatma Sorunu

ByTKN

Üye
İsim
Ali ByTKN
Merhaba arkadaşlar
Mib2 taktırdım aracıma videoları mp4 formatında çevirip usb sd kart yada mib2'nin kendi hafızasına aktararak oynatıyorum. Bazı videolar oynatırken 30- 35 saniye ya klibin en başında ya da sonuna doğru yani herhangi bir kısmında hata verip bir daha oynatmıyor. Bazı şarkılarda sorun olmadan aynı formatta sorunsuz şekilde oynatıyor. Sorun yaşamadığım video yu yeniden usb ye attığımda hata verebiliyor. Anlamsız bir durum acaba mib2 de mi sorun var yoksa video formatında mı?
sorunu yaşayan çözen arkadaşlarımız varmı?
şimdiden teşekkür ederim

Format ile birlikte kalitesine de bakın derim. örneğin 360p de daha hızlı çalıştırabilir 480 ve 720 ye göre

Upvote 0
@Ender hocam ayrıntılar aşağıda.
Benim merak ettiğim oynatırken neden hata verip yarıda kesiyor

hyy.JPG

Upvote 0
Değişik birdurum

Aklıma Media sisteminin İşlemci ve oynatma özelliklerinden başka bir durum gelmiyor.

Sizin media cihazınızın aynısı ve bir üst versiyonu sayılacak bir cihazda deneme şansınız oldu mu acaba? 

Upvote 0
Değişik birdurum

Aklıma Media sisteminin İşlemci ve oynatma özelliklerinden başka bir durum gelmiyor.

Sizin media cihazınızın aynısı ve bir üst versiyonu sayılacak bir cihazda deneme şansınız oldu mu acaba? 
Yok deneme imkanım olmadı ama ilk fırsatta Apo ustaya uğrayacağım

Upvote 0
Hocam bunun sebebi Codeclerle alakalı, videoyu indirirken bizim göremediğimiz kopmalar olur datalarda, video oynatıyor olarak görünse de bazı Codecler farklı medyalarda oynatmayabiliyor. 

Misal o bahsettiğiniz video pc de sorunsuz çalışıyor mu? 

Bir örnekte ben mp3 dosyasından vereyim. 

Bende 10 dakikalık bir müzik var. Pc de sorunsuz bir şekilde çalıyor, fakat arabada 10 dakikadan sonra şarkı devam ediyor ama ses olmadan. Ben elimle sonraki şarkıya geçene kadar devam ediyor. 

Bahsettiğiniz sorunlu videoyu upload edip linkini bana gönderme şansınız varmı birde ben deneyeyim. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Hocam bunun sebebi Codeclerle alakalı, videoyu indirirken bizim göremediğimiz kopmalar olur datalarda, video oynatıyor olarak görünse de bazı Codecler farklı medyalarda oynatmayabiliyor. 

Misal o bahsettiğiniz video pc de sorunsuz çalışıyor mu? 

Bir örnekte ben mp3 dosyasından vereyim. 

Bende 10 dakikalık bir müzik var. Pc de sorunsuz bir şekilde çalıyor, fakat arabada 10 dakikadan sonra şarkı devam ediyor ama ses olmadan. Ben elimle sonraki şarkıya geçene kadar devam ediyor. 

Bahsettiğiniz sorunlu videoyu upload edip linkini bana gönderme şansınız varmı birde ben deneyeyim. 
Yarın PC den hallederim 

Upvote 0

Geri
Üst Alt