2017 1.4 tsı

berkamet

Yeni Üye
İsim
berk
Arkadaşlar 2 hafta önce 135 bin e 75.000 km 2017 model aralık ayı çıkışlı 7.500 tl tramer kayıtlı comfortline uranüs gri 7.5 kasa aldım 1 parça değişen sol ön çamurluk 2 parça boya ve 1 ufak lokal boya bazı arkadaşlarımla fiyat konusunda normal pahalı diye tartışmaya girdiğimiz için sizden bilgi almak istiyorum fiyat normal mi 

Hayirli olsun

Alınmış alınmıştır keyfinize bakin bu tatsiz ortamda daha çok keyfinizi kacirmayin

100 kisi pahali dese ne yapacaksiniz?

Keyfimi kaçıracak olsa almazdım amaç bilgilenmek

Gayet iyi fiyat comfortline için. Garanti plus var mı

Cevabınız için teşekkürler. Full servis bakımlı ama garanti plus yok diye biliyorum servisle iletişime geçtiğimizdede böyle bir bilgi vermediler

Hayirli olsun

Alınmış alınmıştır keyfinize bakin bu tatsiz ortamda daha çok keyfinizi kacirmayin

100 kisi pahali dese ne yapacaksiniz?
Insanlar foruma birseyler ogrenmek icin kayit oluyor  yada bildiklerini paylasip diger arkadaslara faydali olmak icin.Arkadaslarin sorduklari sorulari gereksiz gibi gorup boyle cevaplar cok sacma.Sonucta herkes forumdaki diger bilgili ustadlar gibi herseyi bilmek zorunda degil...

Insanlar foruma birseyler ogrenmek icin kayit oluyor  yada bildiklerini paylasip diger arkadaslara faydali olmak icin.Arkadaslarin sorduklari sorulari gereksiz gibi gorup boyle cevaplar cok sacma.Sonucta herkes forumdaki diger bilgili ustadlar gibi herseyi bilmek zorunda degil...
Hocam haklisin kusura bakma yanlış anlasildim sanirim

Tabiki de bana gereksiz gelen bilgi baskasi icin önemli olabilir

@Erman araç manuel 125 beygir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Piyasanın şakülü şaştı. Artık normali belirlemek zor. Genelde satılık ilanlarına bakılırsa piyasa fiyatı gibi duruyor.

Bence de keyfini çıkarın, muhasebeyi boşverin. 

Hayırlı olsun.

@krym İnşallah satmak zorunda kalmayız, İlk aracım olduğundan çabuk vazgeçmek istemiyorum ne kadar fiyatı artarsa artsın 😀

@berkamet sanırım araç bu rengide güzelmiş değişik geldi bana. Hayırlı olsun fiyat normal bence gülr güle kullanın

56D8B944-E577-41FC-8AC4-D6C965BAD06F.png

@berkamet  bence hasar kaydi cok fazla degil cunku  yedek parca fiyatlari gunumuzde cok pahali.Fiyata gelecek olursak fena bi rakam degil surus konfor paketli bulabilseydiniz daha iyi olurdu cunku gercekten gerekli bir donanim.Ama alinmis herzaman alinmistir.Sunu da unutmayin son donemde ikinci el arac fiyatlari garip bir sekilde 2 haftada bir artiyor takip etmek cok zor zarar etmeyeceginiz kesin.Gule gule kullanin

Geri
Üst Alt