Sonradan Takılan Hayalet Ekrana Ambiyans Kodlaması Olur mu?

ByTKN

Üye
İsim
Ali ByTKN
Merhaba arkadaşlar
Sonradan hayalet ekran takılan araçlarda ambiyans kodlaması olur mu?

Merhaba arkadaşlar
Sonradan hayalet ekran takılan araçlarda ambiyans kodlaması olur mu?

Aracın altyapısına bağlı olarak değişiyor . Ambiyansı destekleyen altyapınız varsa kadranın sıkıntısızca rengi değişir .

benim bildiğim golf 7.5 larda comfortta bile değişiyor diyebiliyorum. yani tam anlamıyla değişmiyor tabi ama teyibin ekran çizgileri ve orta kadrandaki görünüm ve cizgileri diye biliyorum. tabi vagcom ile.

benim bildiğim golf 7.5 larda comfortta bile değişiyor diyebiliyorum. yani tam anlamıyla değişmiyor tabi ama teyibin ekran çizgileri ve orta kadrandaki görünüm ve cizgileri diye biliyorum. tabi vagcom ile.
Evet 7.5 ta durum öyle fakat 7 lerde highline bile olsa değişmeyen modeller mevcut .

@mbonat hocam bu durum bcm ile mi ilgili acaba? Benzer bir durum makyajlı leonlarda da var. 2017 ve 2018 leonların medya ekranı çizgileri renk değiştirmezken güncel olanların değişiyor. Aslında kodlar aynı ama nedeni nedir anlamadım.

@mbonat hocam bu durum bcm ile mi ilgili acaba? Benzer bir durum makyajlı leonlarda da var. 2017 ve 2018 leonların medya ekranı çizgileri renk değiştirmezken güncel olanların değişiyor. Aslında kodlar aynı ama nedeni nedir anlamadım.
Hocam şöyle leonlardaki durum kodlama eksikliğinden bence yada güncelleme gelmesi gerekiyordur . Golflerdeki durum donanım desteklemiyor ambiyans renk seçimi ekrana bile gelmiyor .

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Aracım 16 model 1.2 tsi comfortline. 

Geri
Üst Alt